Oliwia Bieniuk ambasadorką marki Obag Polska

Powoli faktem staje się to, o czym wszyscy dywagują od wielu lat. Oliwia Bieniuk zaczyna z rozmachem podbijać polski show-biznes. Trzeba przyznać, że drzwi wielkiej kariery stoją dla Oliwii otworem. Potwierdzać może to najnowsza kampania reklamowa z jej udziałem. Fani dostrzegli jednak na zdjęciach coś niezwykłego. Zupełnie, jakby stała tam tragicznie zmarła Anna Przybylska.

Oliwia Bieniuk podbija polski show-biznes

Zaskakującą wiadomość Oliwia Bieniuk przekazała za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Okazuje się, że właśnie została ambasadorką marki Obag Polska. To włoska marka torebek, które pokochał cały świat. Z tej też okazji Oliwia podzieliła się jednym zdjęciem ze sesji, która odbyła się Gdańsku i Chałupach. Wkrótce możemy spodziewać się kolejnych fotografii – także na stronie internetowej Obag Polska.

Teraz jednak wszyscy zachwycają się tym jedynym zdjęciem, które wyciekło z sesji. Internauci nie mają wątpliwości, że Oliwia Bieniuk wygląda na nim identycznie, jak jej tragicznie zmarła mama, Anna Przybylska. Ba, pojawiły się jeszcze odważniejsze tezy. Sugerują one, że gdyby nie podpis pod zdjęciem, to ciężko byłoby odróżnić, czy to aktualne zdjęcie Oliwii, czy archiwalne Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska zmarła po ciężkiej i długiej chorobie w październiku 2014 roku. Mimo to, nadal jest obecna w sercach wielu osób. Teraz jej śladami stara się podążyć Oliwia Bieniuk, która wydaje się, że jest równie wrażliwa, jak jej tragicznie zmarła mama. Ma więc wszystkie argumenty ku temu, by zrobić wielką karierę.

Zobacz również: