Katerina Kowalczuk

Fani serialu Zniewolona są w szoku. To, co wydarzyło się w rodzinie Kateriny Kowalczuk przeraża. Rosyjska aktorka poinformowała o wszystkim za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Instagramie. Zamieściła nawet zdjęcia i nagranie wideo. 

Katerina Kowalczuk, serialowa Zniewolona o rodzinnej tragedii

Pod postem, który Katerina Kowalczuk zdecydowała się zamieścić na Instagramie aż roi się od wyrazów wsparcia. W błyskawicznym tempie przybywa komentarzy i osób, które łączą się w bólu ze „Zniewoloną”.

Wszystko z powodu rodzinnej tragedii, jaka wydarzyła się jednej z miejscowości Republiki Komi na terenie Rosji, skąd pochodzi Katerina Kowalczuk. Na załączonych zdjęciach i filmach (możecie je zobaczyć na samym dole artykułu) widzimy, jak spłonął dobytek bliskiej rodziny „Zniewolonej”.

„W mojej rodzinie 1 sierpnia 2020 roku wydarzyła się tragedia. Spłonął dom moich bliskich. Moja babcia z dziadkiem mieszkali w nim przez całe życie. Nasza cała rodzina przyjeżdżała do tego domu na wakacje” – napisała na Instagramie Katerina Kowalczuk.

Gwiazda zdradziła też szokujące szczegóły pożaru. Okazuje się, że w momencie, kiedy wybuchnął, w domu była prawie cała rodzina. Na szczęście wszyscy zdołali się ewakuować. Jak sama Katerina Kowalczuk napisała, rodzina zawdzięcza to płytkiemu snu babci, która wybudziła się tuż po godzinie 5:30, kiedy w domu pojawił się ogień.

Straż pożarna podała wstępną przyczynę pożaru, którą miało być zwarcie sprzętu elektronicznego. Dlatego tragedia tym bardziej smuci.

Teraz Katerina Kowalczuk, serialowa Zniewolona prosi o pomoc na Instagramie. Jak sama przyznała, ona już dała co mogła. Zamieściła apel do ludzi dobrych woli, a także numery kont, na które można przesyłać nawet symboliczną kwotę. Wspólnymi siłami wierzy, że uda się z pewnością uzbierać środki na odbudowę dobytku jej rodziny.

Serial Zniewolona to prawdziwy hit TVP. Dwa pierwsze sezony cieszyły się ogromną, wielomilionową widownią. Dlatego fani już nie mogą doczekać się powrotu Zniewolonej na ekrany. Trzeci sezon kostiumowej produkcji zapowiedziano na 2021 rok.

Zobacz również: