Roksana Węgiel
Roksana Węgiel, fot. Instagram

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej utytułowanych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Popularna Roxie bije wszelkie rekordy popularności. Choć obecnie, z wiadomych przyczyn, nie może koncertować, to fani wciąż o niej nie zapominają. Węgiel jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie raz po raz odpala transmisje wideo. Aż ciężko uwierzyć w słowa, które padły podczas ostatniego live’a Roxie na Instagramie. Wzruszająca historia z przeszłości młodej gwiazdy pokazała, co tak naprawdę jest najważniejsze w życiu.

Roksana Węgiel wzruszyła swoją historią

Roxie to triumfatorka konkursu piosenki Eurowizja Junior. Mimo młodego wieku, podbija już polską scenę muzyczną. Talentu, a przede wszystkim popularności mogą jej pozazdrościć zespoły, czy wokalistki, które koncertują od kilkunastu lat. Roksana Węgiel na fali sukcesu zaszła naprawdę bardzo daleko, a wszyscy twierdzą, że to nawet nie odrobina szczytu jej możliwości.

Hity utwór Roxie „Anyone I Want To Be” zna każdy, nawet „niedzielny” fan muzyki. Węgiel zapowiedziała też kolejne kawałki, a podczas jednej z transmisji na żywo na Instagramie podzieliła się ze swoimi fanami wzruszającą historią sprzed kilku lat.

„GRZEJE” TERAZ: Julia Wieniawa szokuje. Tak odważnego nagrania na jej profilu jeszcze nie było

Roksana Węgiel uważana jest nie tylko za zdolną wokalistę, ale także postrzegana jest jako ideał przez nastolatki. Zawsze nienaganny ubiór, dobrze ułożone włosy, czy piękna twarz. To wszystko powoduje, że wchodzące w dorosłość nastolatki chcą się na niej wzorować. Okazuje się jednak, że w życiu Roxie nie zawsze było tak kolorowo, jak widać na dzisiejszych zdjęciach, czy nagraniach.

Miałam straszne problemy z cerą. (…) Nie zawsze jest to tak, jak widzicie na Instagramie. Teraz też nie jest idealnie, ale jest o wiele lepiej, niż było kiedyś – przyznała Roksana Węgiel.

Roxie, jak sama powiedziała dużo zawdzięcza swojej pani dermatolog. To ona poleciła jej kosmetyki, które uratowały jej cerę.

źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE:

  1. Izabella Krzan zakochana? Po jednym zdjęciu ruszyła lawina domysłów
  2. Marcelina Zawadzka przesadziła? Zdjęcia bez bielizny krążą po Internecie
  3. Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się mamą. Wygląda jak jej siostra!

Zobacz również: