Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak po ponad 9 miesiącach od tragicznej śmierci męża zaczyna sobie układać życie na nowo. W wywiadach podkreśla, że smutek po straceniu Piotra Woźniaka-Staraka pozostanie w niej na zawsze, ale w końcu musi wrócić do życia. Dlatego też w materiałach zamieszczanych na jej Instagramie, czy portalach plotkarskich widać, że prezenterka telewizyjna czuje się coraz lepiej. Ostatnio, właśnie na Insta pochwaliła się swoją mamą. Trzeba przyznać, że kobieta wygląda z pewnością jak jej… starsza siostra!

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się mamą

Woźniak-Starak w swojej bogatej karierze telewizyjnej przebrnęła między innymi przez takie audycje, jak Pytanie na Śniadanie, czy Dzień Dobry TVN. Obecnie pracuje dla Newonce.radio, gdzie prowadzi własną audycję, Life Balance.

Fani prezenterki w mediach społecznościowych mogą podziwiać niesamowity widok. Konkretnie zdjęcie jej mamy, które Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła na Instagramie. Z pewnością wielu może być zmylonych i sądzić, że to archiwalna fotka. Nic bardziej mylnego. Zdjęcie jest jak najbardziej aktualne. Mama Agnieszki Woźniak-Starak wygląda oszałamiająco. Dlatego już teraz wiadomo, po kim śliczna prezenterka i żona zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka odziedziczyła urodę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

„Wow wygląda bardzo młodo. Jakby była Twoją starszą siostrą”, „Na początku nie wiedziałam o co chodzi, jakaś charakteryzacja!? Jest Pani bardzo podobna do mamy…no i ta uroda”, „Genów nie oszukasz. Piękna kobieta”, „Piękna Kobieta! Z PEWNOŚCIĄ Powiedziałbym, że starsza siostra” – komentarze fanów nie pozostawiają złudzeń.

źródło: Instagram

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zobacz również: