Rossmann
Rossmann

Rossmann przyzwyczaił klientów do częstych promocji. Niemiecka sieć drogeryjna od kilku lat jest prawdziwym hegemonem rynku kosmetycznego w Polsce. Sklepy dostępne są praktycznie w każdym mieście, czy miasteczku, a na półkach znaleźć możemy wiele okazji. Tym razem, w Rossmannie czekają na nas trzy hitowe oferty.

Rossmann z hitową ofertą?

Co tydzień w Rossmannie przecenione zostają różne produkty. Sama drogeria chwali się, że na półkach znaleźć możemy tysiące okazji. Sprawdźmy zatem, jak aktualnie wyglądają promocje. Rossmann, naszym zdaniem, poszalał zwłaszcza przy trzech produktach.

Pierwszy z nich to plastry do depilacji ciała z woskiem. Za 20 sztuk plastrów firmy ISANA zapłacimy jedynie 9,99 zł (wcześniej 13,99 zł). Podobnie przecenione zostały lakiery do włosów linii SZWARZKOPF. Różne rodzaje kosztują teraz 9,99 zł (zamiast 13,79 zł). Z pewnością nie mniejszym zainteresowaniem cieszyć będą się wody toaletowe JAGUAR dla mężczyzn, dla których Rossmann obniżył cenę z 99,99 zł na 59,99 zł.

ZOBACZ TAKŻE: Zabójczo drogie truskawki powodują ogromne straty u rolników

Szczegółową ofertę promocji Rossmanna można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej. Warto też pamiętać o karcie lojalnościowej, dzięki której, w wybranych akcjach promocyjnych można zyskać dodatkowe rabaty, czy punkty.

ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz również: