Biedronka
Promocje w Biedronce

Jeronimo Martins nowy miesiąc rozpoczyna z przytupem i to jakim! Sieć Biedronka przygotowała dla swoich klientów całą masę promocji, w tym jedną, hitową okazję. Warto mieć na uwadze, że choć gazetka promocyjna obowiązuje od 1 czerwca do 6 czerwca włącznie, to część promocji (z reguły najbardziej atrakcyjnych) kończy się już wcześniej.

Biedronka kusi promocjami

W tym tygodniu w Biedronce można znaleźć dużo wyprzedaży, a także tematyczne akcje promocyjne. Najciekawiej jednak, naszym zdaniem, wygląda promocja na pomidory. Przecena o 50% zdarza się niezwykle rzadko. Warto się jednak pospieszyć, bowiem oferta obowiązuje do 3 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Ile zaoszczędzimy?

ZOBACZ!  Policja apeluje do seniorów. Ostrzeż swoich bliskich, bezwzględni oszuści znów grasują

Z OSTATNIEJ CHWILI: Drogie truskawki powodem do zmartwień dla rolników

Jak już wspomnieliśmy, pomidory na gałązce w sieci Biedronka zostały przecenione o 50%, a konkretniej z 5,99 zł na 2,99 zł za kilogram. Równocześnie można skorzystać też z obniżki 46% na brzoskwinie, za które zapłacimy 7,99 zł za kilogram.

ZOBACZ!  Przełomowe wieści ws. Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie coraz bliżej rozwiązania

Jak widać, Biedronka nie próżnuje. Portugalska sieć doskonale zdaje sobie sprawę, że początek upałów sprzyja zwiększonemu popytowi na owoce, ale także lody. Kolejna promocja Jeronimo Martins związana jest właśnie z lodami. W dzień dziecka wszystkie lody firmy Marletto kosztują jedynie złotówkę. Wśród nich można znaleźć lody na patyku, w kubeczku, czy rożki.

ZOBACZ!  Zwróciła mu uwagę na brak maseczki i została zaatakowana. Łódzka Policja wyjaśnia sprawę

Z wszystkimi promocjami Biedronki możecie zapoznać się na oficjalnej witrynie internetowej portugalskiej sieci handlowej. Tam też dostępna jest do pobrania gazetka promocyjna, czy przeczytacie o godzinach otwarcia poszczególnych marketów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ