Wojciech Cejrowski o zakłamaniu w Prawie i Sprawiedliwości. Mocne uderzenie

0
Wojciech Cejrowski
Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski znany jest ze swoich kontrowersyjnych poglądów, o których nie boi się mówić. W ostatnim czasie znany podróżnik wiele razy puszczał oczko w kierunku Konfederacji, ale też na przemian atakował, czy to Prawo i Sprawiedliwość, czy Platformę Obywatelską. Tym razem jeszcze mocniej od Cejrowskiego oberwał PiS, a huk po ataku słychać z pewnością do teraz na Nowogrodzkiej.

Wojciech Cejrowski obnażył Prawo i Sprawiedliwość?

Wielu Internautów zauważa, że Wojciech Cejrowski obnażył całą prawdę o Prawie i Sprawiedliwości. Czy Jarosław Kaczyński i politycy Zjednoczonej Prawicy, jak to, delikatnie zasugerował Cejrowski oszukują wyborców?

ZOBACZ!  Trzaskowski idzie na wojnę ze Schetyną! Nie zostawił na nim suchej nitki

Może się wydawać, że znany podróżnik uaktywnił się w związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. Nic bardziej mylnego. Wojciech Cejrowski od zawsze żył z polityką w symbiozie. Choć sam WC nigdy nie zdecydował się ubiegać o mandat chociażby posła, to zawsze aktywnie angażuje się w komentowanie wydarzeń na scenie politycznej.

Z OSTATNIEJ CHWILI: To już pewne! Emeryci dostaną dodatkowe kilkaset złotych

Tym razem na jego profilu na Facebooku oberwało Prawo i Sprawiedliwość. Cejrowski wytknął partii Jarosława Kaczyńskiego trzy rzeczy i pokusił się o mocny komentarz, że PiS oszukuje ludzi.

W mojej ocenie PiS odszedł od katolicyzmu. Wolno mu, ale nie wolno jednocześnie oszukiwać ludzi, że PiS nadal jest po stronie kościoła – skomentował Wojciech Cejrowski.

Jako przykład podróżnik podał trzy rzeczy: rozganianie pielgrzymki, aborcja, a także obrona sędziego, który prowadził niemoralne życie z mężczyzną. Zwłaszcza drugi punkt – aborcja – wzbudza najwięcej komentarzy. Swego czasu Cejrowski poróżnił się w tym temacie z Konfederacją. Formacja stworzona przez Janusza Korwin-Mikkego, Roberta Winnickiego i Grzegorza Brauna straciła wówczas zaufanie Cejrowskiego. Powodem takiego obrotu sprawy było odejście z szeregów tej partii Kai Godek, znanej działaczki pro-life’owa. Teraz jednak wydaje się, że Wojciech Cejrowski znów „romansuje” z Konfederacją.

ZOBACZ!  PSL szuka koalicjanta. Trwają już pierwsze rozmowy, nie uwierzycie z kim

ZOBACZ TAKŻE:

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ