Izabella Krzan zakochana?
Izabella Krzan zakochana?

Wszyscy zastanawiają się, czy piękna olsztynianka, Izabella Krzan wciąż jest wolna. Hostessa, która odsłania literki w Kole Fortuny wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, po którym aż roi się od domysłów, że jej serce znalazło nowego właściciela. Czy gwiazda TVP potwierdzi te rewelacje?

Izabella Krzan zakochana na nowo?

Krzan to jedna z najpiękniejszych Polek. Nie może zatem dziwić, że w 2016 roku sięgnęła po tytuł Miss Polonia, a także reprezentowała nasz kraj na konkursie piękności Miss Universe na Filipinach. Od początku swojej telewizyjnej przygody, Izabella Krzan jest związana z Telewizją Polską. Obecnie na antenie TVP na stale zagościła w Kole Fortuny, gdzie najpierw partnerując Rafałowi Brzozowskiemu, a teraz Norbiemu, odsłania literki na tablicy.

Mało kto wie, że Izabella Krzan oprócz zamiłowania do modelingu, czy szklanego ekranu, uprawiała także w swoim życiu siatkówkę, czy trenowała taniec towarzyski. Posiada nawet międzynarodowe klasy taneczne.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Julia Wieniawa pijana? Do Internetu wyciekło zdjęcie

Głośno mówiło się także o związku Izabelli Krzan z profesjonalnym siatkarzem, Michałem Filipem. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu i para rozstała się w styczniu 2019 roku. Od tamtej pory nie słychać o tym, by Krzan znalazła nowego partnera życiowego. Do teraz.

Lawina spekulacji ruszyła po tym, jak na Instagramie prowadzącej Koła Fortuny pojawiła się fotografia z czterema bukietami kwiatów. Podpis „Dzień dobry” jest inspiracją dla wielu pomysłów jej fanów. Czyżby Izabella Krzan była znów zakochana? – pytają. Padają sugestie, że kwiaty to prezent na powitanie dnia od nowego wybranka serca. Takie teorie nie są podparte żadnymi argumentami, lecz tylko intuicją fanów. Krzan nawet jednym słowem nie wspomniała o nowej miłości. Może kwiaty to zwykły zbieg okoliczności lub zwyczaje zdjęcie. W końcu wielu kobietom, w tym Izabelli z bukietami pięknych kwiatów do twarzy.

Wszak atmosfera rozgrzana jest do czerwoności. Wszyscy wyczekują na kolejne zdjęcia, w których gwiazda TVP, Izabella Krzan zdradzi coś więcej. Czy jest zakochana, czy to tylko wyobraźnia fanów? Oto jest pytanie.

źródło: Instagram

Zobacz również: