Julia Wieniawa pijana
Pijana Julia Wieniawa?

Czy Julia Wieniawa przesadziła z alkoholem? Takie opinie można znaleźć w komentarzach jej fanów na Instagramie. Gwiazda wrzuciła kilka zdjęć, które powodują rzeczywiście wrażenie, że impreza była dość mocno zakrapiana.

Julia Wieniawa pijana?

Nie milkną jeszcze echa ostatniej afery związanej z Julią Wieniawą, a już w Internecie rozgorzała kolejna dyskusja. Przypomnijmy, że Julia Wieniawa kilka dni temu otwarcie skrytykowała jednego z medyków, który pobierał jej krew. Na dowód źle wykonanej czynności wrzuciła zdjęcie posiniaczonej ręki. Jak się jednak okazało, to nie musiała być konsekwencja złego pobrania krwi, a błędnego postąpienia Wieniawy (nie uciskania miejsca gazikiem). Gwiazda telewizji Polsat przeprosiła medyka, ale wciąż w jej kierunku, w social mediach pojawiają się niewybredne komentarze.

POPULARNE TERAZ: Straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego dla Polski

Julia Wieniawa z hejtem musi zmagać się na co dzień. W świecie show-biznesu to nic nie zwykłego. Największe gwiazdy mają zarówno swoje grono wielbicieli, jak i krytyków. Wieniawa w ostatnim czasie jest wręcz bombardowana hejtem za częste posty reklamowe na Instagramie, czy odsłanianie swojego ciała. Ba, zamiast zmysłowości, w zdjęciach Wieniawy niektóre osoby dostrzegają wręcz wulgarność.

Młoda aktorka, znana wcześniej między innymi z serialu TVP, Rodzinka.pl, a teraz Zawsze warto nic sobie z tego nie robi. Ma do siebie olbrzymi dystans, o czym świadczą zdjęcia wrzucone właśnie na Instagram. Wygląda, że Julia Wieniawa jest na nich… pijana. Takie wrażenie odniosła przynajmniej duża część jej fanów. Zwłaszcza ostatnie zdjęcie daje dużo do myślenia. Zresztą, zobaczcie sami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

„widzę, że sami patroni trzeźwości tutaj i abstynenci”, „CO JUŻ CIĘ RĄCZKA NIE BOLI???”, „Czlowiek czy celebryta, nie wielbład NAPIC SIE MUSI”, „Już ręka nie boli xD niby nie możesz zginąć a na zdjęciach zginasz bez problemu …”, „najebana to do domu” (pisownia oryginalna) – to niektóre z komentarzy, sugerujące stan nietrzeźwości Julii Wieniawy, a także uderzające w poprzednią sytuację z medykiem.

źródło: Instagram

Zobacz również: