Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski wizja

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany w Polsce jasnowidz. To nie ulega wątpliwości. Coraz bardziej wątpliwe, przynajmniej dla niektórych, są za to jego metody i wizje. Jasnowidz w ostatnim czasie niemal całą swoją działalność przeniósł do Internetu. Raz po raz, na swoim kanale na Youtube odpala transmisje wideo, podczas których… przewiduje przyszłość na żywo, a także popełnia komentarze odnoszące się do aktualnej sytuacji na świecie i w Polsce.

Straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego dla Polski

Najbardziej zagorzali krytycy wytykają, że Krzysztof Jackowski od wielu lat przewiduje III wojnę światową, a tak naprawdę nic nie wskazuje na to, by do potężnego konfliktu zbrojnego miało dojść. Ba, Jackowski podczas jednej ze swoich wizji, na bakier hejterom, podtrzymał nawet tę wizję. Tym razem jednak jasnowidz przewidział coś bardzo strasznego. Ma silne przeczucie, które bardzo go niepokoi.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Julia Wieniawa pijana? To zdjęcie nie pozostawia złudzeń

Na potwierdzenie swoich słów, Krzysztof Jackowski wskazuje ostatnią, skuteczną wizję. Chodzi o wybory prezydenckie, w których Małgorzata Kidawa-Błońska została wymieniona na Rafała Trzaskowskiego. Jasnowidz z Człuchowa przypomniał swoje słowa, w których mówił, że jakiś mężczyzna będzie powodem smutku Kidawy-Błońskiej. Rzeczywiście okazało się, że tym mężczyzną jest Trzaskowski, który „wykolegował” partyjną koleżankę z wyścigu prezydenckiego.

Tym razem Krzysztof Jackowski przewiduje, że w Polsce dojdzie do dziwnej rzeczy. Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie dotrwa do końca kadencji. Przeprowadzone zostaną wcześniejsze wybory. Jasnowidz nie zdradza z jakiego powodu, ale jest mocno zaniepokojony tym, co zauważył. Czy szykuje się przewrót albo strajk na gigantyczną skalę, po którym rząd PiS się „ugnie”?

Odczuwam dziwną rzecz. Ona mnie niepokoi. Cały czas nachodzi mnie to bardzo silne przeczucie. Rząd nie dotrwa do końca swojej kadencji. Nie umiem powiedzieć dlaczego, ale dojdzie do przedwczesnych wyborów – przekazał na żywo Krzysztof Jackowski.

Chwilę później jasnowidz Jackowski zdradził jednak więcej szczegółów swojej szokującej wizji. Rzeczywiście scenariusz jest straszny.

Sytuacja w naszym kraju będzie fatalna. Rząd wtedy może wprowadzić jakiś stan, żeby ograniczyć nam prawa. Powstanie dziwne zarządzanie naszym krajem. Jakieś krótkookresowe – powiedział tajemniczo Krzysztof Jackowski.

źródło: Youtube

Zobacz również: