Marcelina Zawadzka bez bielizny
Marcelina Zawadzka tym razem przesadziła?

Marcelina Zawadzka to jedna z piękniejszych twarzy Telewizji Polskiej. Nie ma się co dziwić, bowiem prezenterka Pytania na Śniadanie to była Miss Polonia z 2011 roku. Zawadzka zdobyła już ogromne doświadczenie na szklanym ekranie, ale równie dobrze poczyna sobie w mediach społecznościowych. Jej profil śledzony jest regularnie przez ponad pół miliona osób. W ostatnim czasie na Instagramie Zawadzkiej atmosfera została podgrzana wręcz do czerwoności. Wszystko za sprawą zdjęć, które opublikowała piękność pochodząca z Malborka.

Marcelina Zawadzka tym razem przesadziła?

Fani zastanawiają się jednak, czy tym razem Zawadzka nie przesadziła. Zdjęcia bez bielizny w opiętej sukience wywołują sporo emocji. Jednym podoba się sposób, w jaki swoje ciałko eksponuje była Miss Polonia, a inni mówią wprost, że to już wulgarność.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa pijana? To zdjęcie pokazuje wiele

Marcelina Zawadzka pozuje na tle rzepakowego pola w pozach, niczym rasowa modelka. To tylko świadczy o tym, że Zawadzka wciąż czuje się przed aparatem, jak ryba w wodzie. Fani mogą podziwiać jej głęboki dekolt, odkryte plecy, długie nogi, a także zmysłowo wypiętą do tyłu… pupę.

Trzeba przyznać, że Marcelina Zawadzka to prawdziwy ideał. Pytanie tylko, czy rzeczywiście nie przesadza z aż takim eksponowaniem swoim ciałem. Co o tym sądzicie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

źródło: Instagram 

„Grzeje” teraz w NewsBook:

Zobacz również: