Zniewolona
Serial Zniewolona. Co z trzecim sezonem?

Czy jest to możliwe, że ulubiony serial widzów TVP, Zniewolona nie doczeka się nowych odcinków w przyszłym roku? Ukraińska produkcja kostiumowa, której trzeci sezon miał zostać nakręcony także przy udziale polskich realizatorów, zdaniem portalu OTOPRESS stanął pod znakiem zapytania. Wszystko ma mieć związek ze zdjęciem, które wrzuciła Katerina Kowalczuk, czyli główna bohaterka.

Co z trzecim sezonem serialu Zniewolona?

Portal OTOPRESS zaszokował niektórych widzów. Wszak Zniewolona cieszy się w Polsce jeszcze większą popularnością, niż na Ukrainie, z której ten serial się wywodzi. Zdaniem portalu, niektórzy widzowie mają obawy o to, czy trzeci sezon zostanie wyemitowany w 2021 roku. Powód ich domysłów wydaje się co prawda błahy, ale patrząc na liczbę komentarzy w Internecie, nie można go lekceważyć. Ile w tym prawdy, ciężko oceniać.

Fani dostrzegli na Instagramie, że serialowa Zniewolona, Katerina Kowalczuk wciąż przebywa w Stanach Zjednoczonych. Wszystko zdradziło ostatnio dodane zdjęcie z Los Angeles. Kowalczuk marzy o wielkiej karierze w Stanach Zjednoczonych, ale czy nie ucierpi na tym ukraińsko-polski serial, dzięki któremu zyskała olbrzymią rozpoznawalność? – zastanawia się portal OTOPRESS.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego. To zdarzy się w Polsce?

Zdjęcie mocno zaniepokoiło fanów. Zwłaszcza, że od zakończenia drugiego sezonu Zniewolonej minęło już około dziewięciu miesięcy. Wszyscy muszą czekać cierpliwie do przyszłego roku, kiedy Zniewolona znów wróci na ekrany. Teraz jednak pojawiły się u nich wątpliwości. Czy to z tęsknoty, czy rzeczywiście coś w tym jest, trudno zweryfikować. Wszak z produkcji serialu, czy bezpośrednio od aktorów żadne oficjalne komunikaty dotyczące zaniechania realizacji trzeciego sezonu, czy opóźnień nie wyszły.

Można więc przypuszczać, że wszystko jest w porządku, a fani po prostu… tęskną  za swoją ulubioną kostiumową produkcją, którą mogli podziwiać na antenie TVP. Zwłaszcza, że trzeci sezon ma być nakręcony także przy udziale Polaków. Na ekranach ma pojawić się znany aktor z naszego kraju. W Internecie już ruszyła karuzela domysłów, kto nim może być.

Co o tym wszystkim myślicie?

źródło: OTOPRESS

Zobacz również: