Doda
Doda fot. Instagram

Dorota Rabczewska wciąż znajduje się na świeczniku. Doda nie znika z nagłówków gazet, a także plotkarskich portali. Jej nazwisko niezmiennie, od kilkunastu lat mocno podgrzewa atmosferę w polskim show-biznesie. Tym razem z okazji Dnia Dziecka, Rabczewska opublikowała zdjęcie z przeszłości. Na fotografii widzimy Dodę i jej ojca, Pawła Rabczewskiego. Przy okazji Dorota Rabczewska zdradziła pewien sekret.

Doda o swoim ojcu, mało kto o tym wiedział

Paweł Rabczewski w ciągu ostatnich kilku lat stał się niezwykle popularny. Wszystko po tym, jak Doda zaczęła publikować w Internecie jego zdjęcia. Ojciec Dody mimo upływających lat wciąż może pochwalić się nienaganną sylwetką. Jego mięśnie, a szczególnie biceps przykuwają uwagę.

ZOBACZ TAKŻE: Marcelina Zawadzka przesadziła? Zdjęcia bez bielizny podbijają sieć

Doda tym razem postanowiła podzielić się, jak wyglądał jej ojciec, kiedy ona była mała. Jak widać, Paweł Rabczewski od zawsze dysponował potężną sylwetką. O tym już jednak wiemy. W końcu ojciec Dody to były kulturysta, czy sztangista. Doda poszła jednak dalej i zdradziła jeszcze jeden sekret z przeszłości swojego ojca.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Mój tata miał całe życie długie włosy …trochę tacierzyństwo delikatnie go zestresowało – zdradziła Doda.

Fanów ta informacja zaintrygowała na tyle, że chcieliby zobaczyć zdjęcie Pawła Rabczewskiego w długich włosach. Do tej pory wszystkim wydawało się, że był całe życie łysy lub ścięty na przysłowiowego jeżyka. Okazuje się jednak, że prawda jest inna. Czy Doda wysłucha swoich fanów i opublikuje zdjęcie ojca w długich włosach? Z pewnością byłby to hit internetu!

źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz również: