Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka przebojem weszła na same szczyty popularności w Polsce. Najpierw jej kariera rozpoczęła się od gry w serialu „Rodzinka PL.”. To tam mogliśmy poznać bliżej Wieniawę. W gruncie rzeczy przez pierwsze lata występów mogło się wydawać, że aktorka zostanie zaszufladkowana przez popularny serial. Tak się jednak nie stało. Dziś Wieniawa to aktorka, która ma za sobą debiut u Patryka Vegi w filmie „Kobiety Mafii”. Do przodu ruszyła także jej kariera serialowa. Nie ulega wątpliwości, że Julia zadbała w odpowiednim momencie o swój rozwój.

Julia Wieniawa na Insta

Julia Wieniawa jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka na portalu Instagram jest obserwowana przez prawie 1.5 miliona internautów! Nie ulega wątpliwości, że tak wysokie liczby mogą robić wrażenie. Warto przy tym wątku dodać, że jest to więcej od króla polskiego show-biznesu. Mowa tu o Kubie Wojewódzkim. Znanego dziennikarza stacji TVN na portalu Instagram śledzi o 400 tysięcy mniej internautów. Wygląda na to, że młode pokolenie za sprawą między innymi Wieniawy wypiera „stare pierniki” polskich mediów.

Polecamy również: PILNE! To nie koniec. USA zaatakuje z Polską kolejny kraj?

Mimo że Julia jest bardzo popularna w mediach społecznościowych, to niedawno wyznała, że świat social mediów jest dla niej męczący. Dlatego niedawno deklarowała, że ograniczy do minimum swoją aktywność na tym portalu. Czy tak się stało? Można powiedzieć, że na tle innych celebrytów-Julia Wieniawa jest wciąż bardzo aktywna. Przez ostatnie pięć dni publikowała przynajmniej jeden post ze zdjęciem lub ewentualnie nagraniem. Nie będziemy już wspominać o ilość wrzuconych instastory, ponieważ ich było sporo. Na dodatek Julia lubi kusić fanów na swoim Insta. Świadczyć może o tym, chociażby zdjęcie Julki sprzed pięciu dni, na którym pokazała się bez stanika. Fani mimo wszystko nie kryli zachwytu z powodu publikacji swojej ulubionej artystki.

„Najpiękniejsza na świecie”,
„Ale ty masz świetną figurę”,
„Piękna laleczka”,
„Do twarzy ci w czarnym”,
„Pobyt w Nowym Jorku dobrze ci służy”,
„Królowa piękna i naturalności” – piszą fani aktorki.

A wy jak uważacie? Julia zbyt często wstawia odważne zdjęcia na Instagrama? A może wszystko jest w normie?

Źródło: Instagram

Zobacz również: