Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, fot. Instagram

Wszyscy znają młodą gwiazdę i to, że odważnie obchodzi się ze swoim ciałem. Mało kto spodziewał się jednak, że Julia Wieniawa na Instagramie pokaże tak wiele. O mały włos brakowało, a przekroczyłaby wszelkie dopuszczalne granice. W pewnym momencie filmu wydawało się, że sytuacja wymyka się spod kontroli. Wieniawa szybko jednak zareagowała.

Julia Wieniawa znów szokuje, to nagranie będzie hitem Internetu?

Wieniawa to bardzo rozchwytywana aktorka. Swoją przygodę ze szklanym ekranem rozpoczęła tak naprawdę w TVP, w serialu Rodzinka.pl. Następnie przeniosła się do stacji Polsat, gdzie oprócz występu w Tańcu z Gwiazdami, jest jedną z głównych bohaterek serialu Zawsze warto. Wkrótce do kin trafi też horror, z Julią Wieniawą, jako jedną z pierwszoplanowych postaci.

Julia Wieniawa doskonale odnajduje się nie tylko na ekranach telewizorów, ale także w Internecie. Można powiedzieć, że social media są jej drugim domem. Zarówno na Instagramie, jak i TikTok’u obserwowana jest przez sporą rzeszę fanów. Choć co jakiś czas pojawiają się krytyczne komentarze, że Julia Wieniawa pokazuje zbyt wiele, to gwiazda nic sobie z tego nie robi i coraz śmielej dolewa oliwy do ognia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marcelina Zawadzka bez bielizny?! Ależ foty!

Tym razem Wieniawa śmiało wygina ciało w satynowym szlafroku. To już kolejne nagranie, na którym Julia Wieniawa kusi swoich fanów od samego rana. Pierwszy raz jednak, fani mogli dostrzec aż tak odważne ujęcia. Wydawało się nawet, że w pewnym momencie sytuacja wymknie się spod kontroli. Niewiele brakowało, by Wieniawa nie zdążyła poprawić, próbującego spłatać figla satynowego wdzianka.

Mimo, że fani nie zobaczyli pełnych wdzięków gwiazdy, to i tak Julia Wieniawa głęboko odkryła dekolt. Na dodatek, szlafrok opiął się na biuście gwiazdy w ten sposób, że uwidocznił jej… sutki.

Nagranie wywołuje sporo kontrowersji. Jedni zauważają, że Wieniawa kolejny raz odważnie obcuje ze swoim pięknym ciałem i nie ma nic w tym złego. Inni zaś mówią wprost, że zachowanie młodej gwiazdy zakrawa o pomstę do nieba i ma coraz mocniejsze znamiona wulgaryzmu. A co Wy o tym sądzicie? Zobaczcie sami na zrzuty ekranu z nagrania, na którym Julia Wieniawa odważnie pręży swoje ciało.

GRZEJE TERAZ:

Zobacz również: