Tomasz Lis
Foto: YouTube

Tomasz Lis znany jest ze swoich kontrowersyjnych poglądów. W ostatnim czasie całą swoją polityczną uwagę koncentruje na atakach na Prawo i Sprawiedliwość. Z ust dziennikarza obrywają kolejno, czy to Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda, czy Łukasz Szumowski, ale także i inni politycy Zjednoczonej Prawicy. Teraz złośliwi mówią, że Lis w końcu napisał coś pozytywnego. Dziennikarz wskazał, kto powinien rządzić Polską. Zaskoczenie i to jakie!

Tomasz Lis wskazuje nadzieje polskiej polityki

Niegdyś związany z TVP, TVN-em, czy Polsatem, Tomasz Lis przeniósł swoją działalność do Internetu, a także do prasy. Dziennikarz swoimi spostrzeżeniami dzieli się głównie za pośrednictwem konta na Twitterze. To właśnie tam z jego ust, a raczej klawiatury, padły największe uszczypliwości w kierunku Prawa i Sprawiedliwości. Teraz Lis zaskoczył jednak wielu. Wskazał, kto według niego jest przyszłością polskiej polityki.

O ile nie dziwi, że Tomasz Lis z dużą sympatią spogląda w kierunku Platformy Obywatelskiej, to niemałe zaskoczenie mogą spowodować nazwiska wskazane przez Lisa. Do tej pory wydawało się, że dziennikarz jest „orędownikiem” takich postaci, jak Radosław Sikorski, czy Donald Tusk. Okazało się jednak, że w obozie Koalicji Obywatelskiej pojawili się nowi ulubieńcy Tomasza Lisa. Przynajmniej takie wrażenie można odnieść po jego wpisie na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE: Emeryci wystawieni do wiatru? Podwyższą wiek emerytalny?

Lis wskazał, że zarówno Aleksandra Dulkiewicz (Prezydent Gdańska), jak i Rafał Trzaskowski (Prezydent Warszawy i Kandydat na urząd Prezydenta RP) to dwaj kluczowi politycy. Dziennikarz pokusił się nawet o określenie, że Dulkiewicz i Trzaskowski to wielkie nadzieje polskiej polityki.

Niektórzy Internauci zareagowali śmiechem i obrócili całą sytuację w żart. Dla pozostałych jednak Tomasz Lis ma sporo racji i twierdzą, że Rafał Trzaskowski zwycięży w nadchodzących wyborach prezydenckich. Pytanie, jaką funkcję w przyszłości, zdaniem sympatyków Platformy Obywatelskiej, miałaby objąć Aleksandra Dulkiewicz?

źródło: Twitter

POPULARNE TERAZ:

Zobacz również: