Doda/ screen YouTube

Doda to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Nie ulega wątpliwości, że polska scena muzyczna bez Doroty Rabczewskiej byłaby po prostu nudniejsza. Piosenkarka swoje poczynania artystyczne rozpoczęła wraz z początkiem nowego milenium. To wówczas dołączyła do legendarnego zespołu Virgin. Prawdziwe apogeum sławy Dody przypadło jednak na okolice roku 2003. To wówczas Doda wydała kilka głośnych utworów oraz coraz głośniej zaczęło się robić wokół jej życia prywatnego. Niestety dziś olbrzymia aktywność na scenie przynosi tego negatywne skutki. Doda niedawno mówiła o swoich problemach z kręgosłupem. Dziś do tego doszły także bardzo poważne problemy ze słuchałem. Co w takiej sytuacji z dalszą karierą Doroty Rabczewskiej?

Doda i jej problemy zdrowotne

Doda na scenie występuje od prawie 20 lat. Nie ulega wątpliwości, że staż piosenkarki może robić wrażenie tym bardziej że Rabczewska ma aktualnie tylko 35 lat. Mimo wszystko bardzo wysoka aktywność piosenkarki na scenie dziś przynosi tego bardzo negatywne skutki dla jej zdrowia. Doda jakiś czas temu informowała, że ma bardzo poważne problemy z kręgosłupem. W aspekcie zdrowia Dody wydawało się, że wszystko już idzie tylko ku dobremu. Niestety przed sylwestrem piosenkarka bardzo poważnie zasmuciła swoich fanów. Okazało się, że zdrowie Doroty jest bardzo poważnie zagrożone. Jej kariera aktualnie stanęła pod olbrzymim znakiem zapytania.

Polecamy również: PILNE! To nie koniec. USA zaatakuje z Polską kolejny kraj?

Doda przed nowym rokiem poinformowała o swoich nowych problemach zdrowotnych. Piosenkarka ma bardzo często problemy z nadmiernym piskiem w uszach, który momentami jest wręcz nie do wytrzymania.

„I znów to samo. Doszedł szum jak z muszli przy uchu. Trzecia doba wariacji…” – napisała Doda w mediach społecznościowych do swoich fanów. Następnie zapowiedziała, że w najbliższym czasie uda się ze swoim problemem na kompleksowe badania.

Polecamy również: Wpadka Kurdej-Szatan w sylwestra. Widzowie bezlitośni!

„Jutro mam również kolejne badania słuchu i ucha wewnętrznego. Najważniejsze jest to, żeby zadziałać w ciągu 24 godzin, gdyby to była głuchota. Dostałam lek sterydowy. Nie bagatelizujcie takich rzeczy, od razu idźcie do lekarza”- zaapelowała do swoich fanów Doda.

Dziś przede wszystkim z najnowszych informacji medialnych wiemy, że uszczerbek słuchu Dody może wynosić nawet około 40%. Nie ulega wątpliwości, że sprawa jest bardzo poważna i zagraża karierze Doroty Rabczewskiej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 

Benedykt XVI przemówił! Zdradził swoje ostatnie marzenie

Zaskakujące słowa Jurka Owsiaka. Milony Polaków w szoku

PILNE! Andrzej Duda podjął decyzję. USA będzie mocno zaskoczone

Źródło: Pomponik

Zobacz również: