Trzeba być draniem, żeby pozbawić staruszkę jej ostatnich oszczędności. Trzy kobiety wykorzystały życzliwość białostockiej emerytki, by podstępem wejść do jej mieszkania i bez skrupułów ją okraść. Na szczęście sprawiedliwości stało się zadość i złodziejki są już w rękach policji. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.
Białostoccy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o kradzież gotówki oraz dokumentu tożsamości z jednego z białostockich mieszkań. Właścicielka oszacowała straty na kwotę ponad 7000 złotych. Podejrzane usłyszały już zarzuty. Teraz dalszym losem kobiet zajmie się sąd.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, zatrzymali na terenie Legionowa trzy osoby w wieku 28, 31 i 57 lat. Kobiety podejrzane są o kradzież gotówki oraz dokumentu tożsamości z jednego z białostockich mieszkań. Do zdarzenia doszło w centrum Białegostoku, na początku lipca. Z ustaleń policjantów wynika, że kobiety prawdopodobnie weszły do mieszkania pokrzywdzonej pod pretekstem chęci skorzystania z toalety. Jak się okazało zamiary miały zupełnie inne. Z mieszkania seniorki zniknęło bowiem ponad 7 tysięcy złotych oraz dokument tożsamości. We czwartek cała trójka usłyszała już zarzuty.

Teraz o dalszym losie kobiet zadecyduje sąd.

KMP Białystok

Zobacz również: