Trwają poszukiwania 17-letniej Natalii Kobus z Koluszek, która przed sześcioma dniami wyszła z domu w towarzystwie starszego od siebie mężczyzny. Od tego czasu nikt jej nie widział, nie kontaktowała się również z bliskimi. Możliwe, że przebywa obecnie poza granicami kraju.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach poszukują zaginionej Natalii Kobus z Koluszek. Nieletnia była widziana po raz ostatni w miejscu swojego zamieszkania na terenie m. Koluszki dnia 28 października 2019 r. Istnieje prawdopodobieństwo, że przebywa w Czechach lub w Holandii.

Od tamtej pory nastolatka nie przebywa w miejscu zamieszkania, nie kontaktowała się również z rodziną, znajomymi lub sąsiadami. W sprawie podjęto działania poszukiwawcze, które trwają do chwili obecnej. Wszystkie osoby mające wiadomości na temat zaginionej proszone są o pilny kontakt z Policją.

 Rysopis: wzrost 168 cm, szczupła,  oczy niebieskie, włosy w chwili zaginięcia do ramion ciemny blond. Znaki szczególne: tatuaż na jednym z nadgarstków litera ,,P”, kolczyk w nosie. Ubrana była w czarną kurtkę z kapturem, spodnie dżinsy i białe adidasy, czarny plecak.

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej nastolatki proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji powiatu łódzkiego wschodniego z siedzibą w Koluszkach przy ulicy 11 Listopada 62 f, pod numerem telefonu (44) 714 69 77, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

KPP Łódź Wschód

Zobacz również: