Agata Juszczak, lat 40, zaginęła 23 maja 2012 roku. Zniknęła ze swojego domu około południa. Najpierw odprowadziła córki do szkoły. Wróciła do domu, do którego przyszedł jej były mąż. Od tego momentu nikt pani Agaty już nie widział. Mimo poszukiwań, do chwili obecnej nie ustalono co się z nią stało i gdzie przebywa.

W otwartym domu zostały klucze i dokumenty. Do tej pory nie wiadomo, co dzieje się z 40-letnią Agatą Juszczak z Łodzi. Jedna z hipotez zakłada uprowadzenie.

Agata Juszczak zajmowała się projektowaniem odzieży. Tuż przed zaginięciem uśmiechała się promiennie do obiektywu podczas I komunii swojej starszej córki. To zdjęcie potem używała w poszukiwaniach policja.

W środę 23 maja rozmawiała przez telefon ze znajomym. Była zdenerwowana potem odwiozła córki do szkoły. I ślad po niej zaginął.

Rysopis zaginionej kobiety: wzrost 164cm, waga ok. 52 kg, szczupła budowa ciała, pociągła twarz, nos prosty, szczupły, uzębienie pełne, naturalnie białe. Zaginiona ubrana była prawdopodobnie w bluzkę z krótkim rękawem koloru jasnobeżowego i ciemnobeżowe spodnie materiałowe (w takim ubraniu w dniu zaginięcia zawiozła swoje córki do szkoły około godz. 7:30)

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28 pod nr telefonu  42 665-14-51 oraz 112/997.

Zobacz również: