Piotr ma około 170 cm wzrostu. Wygląda na około 17 lat. Jest bardzo szczupły. Oczy koloru piwnego. Włosy krótkie, ciemne. Brak zarostu na twarzy. Znaki szczególne: asymetria żuchwy i niewielkie blizny pooperacyjne po obu stronach żuchwy, mówi „cedząc” przez zęby, zanikający tatuaż w postaci napisu nad kostką boczną podudzia lewego.

Ostatni raz widziany 18.03.2019 (poniedziałek) w godzinach rannych. Opuszczał pokój w Akademiku Olimpia przy ulicy Paderewskiego 35 we Wrocławiu celem powrotu do domu rodzinnego w Ostródzie. Ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, jasnobrązowe spodnie i brązowe sportowe buty. Miał ze sobą szarą torbę na kółkach. Ostatni raz kontaktował się z rodzicami telefonicznie w dniu 19.03.2019 (wtorek). Z wtorkowej rozmowy telefonicznej wynikało, że był w bardzo złym stanie psychicznym, prawdopodobnie w psychozie po zażyciu alkoholu i/lub innych środków psychoaktywnych.

Płakał, był zalękniony, w labilnym nastroju, z zaburzoną orientacją auto- i allopsychiczną – nie wiedział kim jest i gdzie jest (podczas kilkukrotnych rozmów tego dnia mówił, że „chyba jest w Opolu, ale dokładnie nie wie”, „Inowrocławiu lub Wrocławiu(…), ale nie wie jak dojść na dworzec”). Mówił, że nie wie, gdzie jest jego torba – nie potrafił powiedzieć, czy ją gdzieś zostawił czy została mu ukradziona. Podczas rozmów kilkukrotnie powtarzał: „lepiej, żeby mnie nie było”. W rozmowie telefonicznej między godziną 20 a 21 powiedział, że o godzinie 12 ma autobus do Ostródy. To była ostatnia informacja jaką podał. Od tamtego czasu ma wyłączony telefon i z nikim się nie kontaktował. Jeśli ktoś widział lub ma jakiekolwiek informacje o tym, gdzie jest Piotr i co się z nim dzieje, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 513-823-809 lub policją: 112.

żródło: Gazeta Wrocławska

Zobacz również: