Policja zatrzymała napastnika, który w sobotę wieczorem w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu śmiertelnie ugodził nożem mężczyznę – poinformował rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu Łukasz Dudkowiak.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21, przed jedną z rejestracji w położonej w centrum Wrocławia Galerii Dominikańskiej. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do kłótni, jeden z nich ugodził nożem drugiego. Niestety, ciosy okazały się śmiertelne – powiedział rzecznik.
Dudkowiak dodał, że policję o zajściu poinformowali świadkowie zdarzania. – Podali oni dokładny rysopis sprawcy. Policjanci natychmiast udali się na miejsce i przed galerią zatrzymali napastnika – powiedział funkcjonariusz.
Na razie policja nie udziela więcej informacji o szczegółach zajścia.

ZOBACZ!  Zwróciła mu uwagę na brak maseczki i została zaatakowana. Łódzka Policja wyjaśnia sprawę

źródło: tvpinfo

2 KOMENTARZE

  1. Masakra do czego ludzie są zdolni. Podobno to dwóch Turków się pokłóciło. W sumie nie wiadomo czy się znali, ale wiadomo jak to u nich jest, politycznie skonfliktowany naród. Chociaż tyle, że nikt więcej nie był zagrożony.

  2. Nie był to przypadkowy atak, do zdarzenia mogło dojść wszędzie. W Galerii Dominikańskiej i we Wrocławiu dalej będzie względnie bezpiecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ