-Kochani rodacy, w zaistniałej sytuacji nie mamy co na nich liczyć – powiedział o polskich politykach w filmie opublikowanym w serwisie YouTube Paweł „Popek” Mikołajuw, raper i zawodnik MMA. Zapowiedział, że „otwiera partię Młoda Polska”.

Film, zatytułowany „Manifest Młoda Polska”, który Popek opublikował na swoim kanale na YouTube „KrólAlbaniiTV”, nakręcony został przed Sejmem przy ul Wiejskiej w Warszawie.

Raper mówi w nim, że „nie mamy co na nich liczyć” wskazując na budynek Sejmu. – Ja mam k**a osobiście tego dość, dlatego robię to dla dobra moich dzieci, waszych dzieci i zajmuję się polityką i otwieram partię Młoda Polska – głosi manifest.

– Oddając głos na Młodą Polskę głosujecie na samych siebie. Ja musiałem zmienić swoje życie dla swoich dzieci i zamierzam zmienić ten kraj, również dla swoich dzieci. Pamiętajcie, że ten kraj jest w naszych rękach, my jesteśmy właścicielami tego kraju i tylko my możemy coś w tym kraju zmienić – powiedział Popek.

W nagraniu widać też ujęcia Kancelarii Prezydenta RP oraz Pomnika Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie.

– Ja nie jestem aniołkiem, popełniłem dużo błędów tylko, że ja do tych błędów potrafię się przyznać – kończy Popek.

Mikołajuw nagrywał płyty hip-hopowe z zespołami „Firma” i „Gang Albanii”, walczył na galach mieszanych sztuk walki (m.in. KSW). Grał też w serialu Telewizji Polsat „W Rytmie Serca”.

źródło: polsatnews.pl