WARSZAWA: Ukradł 120 tys. złotych z auta sprzed prokuratury. Rozpoznajesz go?

0

Brawurowa kradzież miał miejsce przed siedzibą Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Z zaparkowanego samochodu zginęła torba, w której znajdowało się ponad 120 tysięcy złotych. Policja szuka sprawy, opublikowano zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny podejrzanego o kradzież.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania dotyczące kradzieży z włamaniem do samochodu. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania w sprawie kradzieży z włamaniem do samochodu poprzez wybicie tylnej szyby. Na skutek tego przestępstwa nieznana dotąd osoba skradła torbę z ponad 124 000 złotych.

Do zdarzenia doszło 2 października tego roku przy ulicy Klonowej 20.

Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 61 53, 22/603 83 92  albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

KSP

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ