SZWECJA: Wepchnął obie dłonie w pochwę kelnerki, bo zamierzał ją rozciągnąć

3

27-letni Afrykanin zaatakował kelnerkę w kawiarni w Norrköping. Tam przewrócił ja na podłogę ściągnął jej majtki i zgwałcił. Potem  wsunął dłonie do pochwy kobiety. Po czym  podniósł ją z podłogi. Teraz został skazany za gwałt – ale nie będzie deportowany, ponieważ twierdzi, że grozi mu uwięzienie w ojczystym kraju, Erytrei, z powodu jego dezercji ze służby wojskowej.

– Powiedział, że zamierza rozciągnąć moją pochwę – mówi ofiara.

Mężczyzna otrzymał azyl w Szwecji w 2014 roku i odbywał staż w kawiarni w Norrköping. Nie trwał on długo, gdyż niemal od razu zaczął seksualnie nękać jedną z klenerek.

Po południu, 5 sierpnia tego roku, kobieta w wieku 30 lat, chciała wziąć coś z magazynu, gdy zobaczyła 27-letniego Afrykanina, który stał za nią.  Chwycił ją i nie mogła wyjść ze spiżarni. Pchnął ją w stronę lodówki i zgwałcił na ziemi. Potem wepchnął jej rękę do pochwy.

– Bolało tak bardzo, że zaczęłam płakać i nie mogłam oddychać z powodu bólu – powiedziała kobieta podczas procesu.

Następnie Afrykanin włożył do pochwy kobiety  również drugą rękę.

– W tym samym czasie miał obie ręce w mojej pochwie. Ból był nie do opisania- powiedziała kobieta podczas procesu.

Afrykanin następnie podniósł ją w powietrze z jedną ręką w pochwie.

– Powiedział, że zamierza rozciągnąć moją pochwę, gdyż chce ponownie umieścić we mnie swoje genitalia a jest za ciasno- powiedziała.

Po zgłoszeniu incydentu okazało się, że 27-latek zaatakował kobietę już dzień przed gwałtem, między innymi dotykając jej piersi.

Po gwałcie ofiara odczuwała straszliwy ból i podskórne krwawienie na ramionach, udach i nogach. Ma urazy w pochwie.

Afrykanin zaprzeczył wszystkiemu. Jednak sądowe dochodzenie, jak również zeznania i inne dowody wspierają zeznania kobiet, które według sądu są „wiarygodne i godne zaufania”.

Na początku października sąd w Norrköping ogłosił wyrok. 27-latek został skazany na trzy lata więzienia za gwałt i wykorzystywanie seksualne. W praktyce oznacza to dwa lata więzienia, ponieważ w Szwecji obowiązuje odbycie dwóch trzecich kary pozbawienia wolności. Musi także zapłacić kobiecie 15 000 euro.

eps

3 KOMENTARZE

  1. hahaha szwedzi to najglupszy naród swiata , gadalem ze szwedka pare miesiecy temu i jak zapytalem tylko czy ona sie nie boi tego ze jakis uchodzca moze ja zgwalcic lub zrobic krzywde to mi napisala ze jestem rasista hahahaha 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ