Gwałcili przez cztery dni 13-letnią dziewczynkę

0

Trzech mężczyzn ze wschodniego Londynu, którzy uprowadzili 13-letnią dziewczynkę z ulicy zmusiło ją do zostania niewolnicą seksualną. Dziewczynka została przewieziona do domu w Ipswich i była tam wykorzystywana seksualnie przez cztery dni.

Uddin został skazany na 15 lat, Sheikh na 8 lat, a Ali ma 5 lat.

Sędzia Nicholas Coleman powiedział:- Zabrano ją do miasta, którego nigdy nie odwiedzała, do domu, w którym nigdy nie była, była więziona w towarzystwie mężczyzn, których nigdy nie spotkała. Wszyscy trzej traktowaliście ją jak kawałek mięsa i podawaliście ją sobie. Działo się to przez cztery dni, aż w końcu została uratowana przez policję.

Zdaniem sędziego mężczyźni wykorzystali młodość i naiwność dziewczyny, aby przekonać ją, by wsiadła do furgonetki, którą  wywieźli ją do Ipswich.

Wszyscy zostali uznani  za winnych. Mohammed Sheikh – lat 32, Hamza Ali – lat 39 i Suran Uddin – lat 26, zostali skazani za przestępstwa seksualne i handel ludźmi. Uddin został również skazany na dwa inne przypadki gwałtu i dostarczenie ofierze narkotyku klasy B.

Wszyscy trzej mężczyźni zostali umieszczeni w rejestrze przestępców seksualnych, a Sheikh i Ali – po odbyciu wyroku- będą deportowani do Somalii, kraju swego pochodzenia.

Czwarty pozwany, Abdul Hammed, 46 lat został oczyszczony z zarzutów.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ