NAMYSŁÓW: Egipcjanin usiłował zgwałcić dwie kobiety! Od razu wypuszczono go na wolność

0

Dwie kobiety zgłosiły na policję próbę gwałtu. Funkcjonariusze z Namysłowa (woj. opolskie) zatrzymali podejrzanego. Jest nim Egipcjanin, pracownik jednego z kebabów w centrum miasta.

Po zgłoszeniu sprawy na policję Egipcjanin został zatrzymany.

– Funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że doszło do innej czynności seksualnej. Również druga kobieta, po tym fakcie, zgłosiła nam zdarzenie, z którego wynikało że mogło dojść do naruszenia jej nietykalności cielesnej – oświadczył nadkom. Andrzej Ostrycharczyk, Komendant Powiatowy Policji w Namysłowie.

Jedna z niedoszłych ofiar była klientką obcokrajowca: – Czekałam na znajomego, miał mnie odwieźć do domu. Miałam telefon rozładowany, postanowiłam, że się przejdę, bo wiedziałam, że będę musiała trochę na niego poczekać. Podszedł, złapał mnie za rękę, zaczął mną szarpać. Wyrwałam się, uderzyłam go w brzuch. Zamachnął się ręką, podrapał mi twarz. Uciekłam w drugą stronę – opowiadała ofiara zajścia.

Prokuratura w Kluczborku przedstawiła Egipcjaninowi zarzut doprowadzenia do poddania innej czynności seksualnej. Mężczyzna został przesłuchany, a następnie zwolniony z aresztu. – Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, złożył wyjaśnienia. Był zatrzymany przez 48 godzin, został zwolniony. Wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Na tę chwilę nie było podstaw, żeby stosować wobec niego jakiekolwiek środki zapobiegawcze. Trwa postępowanie w tej sprawie – wskazała prok. Anita Dąbrowa-Derda z Prokuratury Okręgowej w Kluczborku.

źródło: TVP 3 Opole

 

BRAK KOMENTARZY

  1. To tez ich wina „była klientką” Egipcjanina – czyli chodziła i kupowała od nich to ich guwno. A tyle sie mowi zeby do nich nie zbliżać. Druga sprawa ze PiS oszukał polakow i wpuszcza ich tu i pięknie reformuje wymiar sprawiedliwosci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ