Beata Wiater, piosenkarka, która współpracowała m.in. z Marylą Rodowicz i zespołem Ich Troje, została potrącona przez samochód gdy jechała rowerem. Kobieta wpadła do rowu, a kierowca uciekł, nie udzielając jej pomocy. Poszkodowana prosi internautów o pomoc w znalezieniu sprawcy i obiecuje nagrodę pieniężną. Na Facebooku pokazała też swoje zdjęcia ze szpitala, do którego trafiła po wypadku.

Do wypadku doszło 22 lipca na bocznej drodze w okolicy miejscowości Chechły na Mazowszu. Autem, które potrąciło rowerzystkę, miało jechać kilka osób.

 W swoim wpisie na Facebooku Beata Wiater poinformowała, że sprawcy wypadku uciekli, zostawiając ją w przydrożnym rowie. Nikt nie udzielił jej pomocy.

Kilka dni później kobieta opublikowała na Facebooku zdjęcia swojej twarzy z widocznymi obrażeniami. Jak tłumaczy, to dlatego, aby internauci „mogli sobie wyobrazić moją sytuację”.

„Dokładnie tydzień temu o tej porze leżałam na poboczu drogi nieprzytomna z bólu. Pamiętam całkiem sporo szczegółów. Z każdym dniem coraz więcej. Dziękuję za porady, za wsparcie, za dobre chęci, słowa od was wszystkich” – napisała wokalistka.

Zwróciła się też do ewentualnych świadków wypadku, aby przekazali jej lub policji informacje, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy.

Napisała, że za konkretną informację o wypadku będzie nagroda pieniężna.

 źródło: polsatnews.pl

Zobacz również: