SZWECJA: Zgwałcił kobietę na oczach jej dzieci. Użył do tego także drewnianego miecza

1

36-letni Somalijczyk został skazany za włamanie się do domu Szwedki, a następnie brutalnie ją wykorzystał i zgwałcił. Małe dzieci kobiety zostały zmuszone do patrzenia, jak murzyn wepchnął drewniany miecz do pochwy kobiety.

Jednak sąd w Vänersborg odmawia deportacji tego człowieka ze względu na „niebezpieczną sytuację w Somalii”.

Było to w nocy 28 kwietnia 2018 roku, kiedy 36-letni somalijski Mahamed zdołał wejść do mieszkania młodej Szwedki. Gdy tylko znalazł się w środku, poddał swoją ofiarę makabrycznej agresji – i to na oczach jej dzieci. Przewrócił kobietę i nadepnął jej na głowę, nazywając ją „dziwką”. Potem wepchnął drewniany miecz do jej pochwy: Potrzebujesz penisa tak dużego, jak ten miecz– powiedział i potem ja zgwałcił.

Policjantka, która brała udział w śledztwie policyjnym w mieszkaniu, zeznała, że ​​dziewczyna powiedziała jej, że Mahamed zgwałcił ją na oczach jej dzieci.

Sąd okręgowy w Vänersborg skazał tego mężczyznę na karę pozbawienia wolności na dwa i pół roku, co w praktyce oznacza, że ​​po upływie roku i ośmiu miesięcy wyjdzie na wolność, ponieważ w Szwecji obowiązuje tak zwane zwolnienie dwóch trzecich odbycia kary.

źródło

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ