17-letnie uchodźca zgwałcił nieletnią dziewczynę w Birmingham, za co został skazany na 6 lat więzienia. Usiłując uniknąć więzienia, próbował zmusić dziewczynę aby powiedziała: „”Dziękuję ci za seks”, aby w ten sposób gwałt został uznany za dobrowolny seks.

Fesal Aidarus miał 17 lat, gdy brutalnie zgwałcił 14-letnią dziewczynę po tym, jak on i jej przyjaciel zaprowadzili ją do zaułka, gdzie Aidarus zażądał, aby uprawiała z nim seks. Kiedy płacząc dziewczyna odmówiła, Aidarus chwycił ją za rękę, pchnął na maskę samochodu i zgwałcił. Po wszystkim zapytał: „Czy nie powiesz, dziękuję?”.

Aidarus został skazany na 6 lat więzienia 28 czerwca tego roku. Jego obrona argumentowała, że ​​sędzia powinien pozwolić im przesłuchać dziewczynę na temat jej wcześniejszych doświadczeń seksualnych. Gwałciciel zaś dodał, że dziewczyna dobrowolnie uprawiała z nim „seks”: – Nie opierał się ani nie powiedziała „nie”. – twierdził Aidarus, ale sąd uwierzył dziewczynie.

Sędzia powiedział, że wcześniejsze doświadczenia seksualne dziewczyny nie mają związku z tym incydentem,. Dodał też, że nie żałował swego czynu, ale obwinił dziewczynę. .

– Można sądzić, że sześć lat więzienia to dużo czasu, ale w tym przypadku to nie za dużo – powiedział sędzia.

Co znamienne w rapowym klipie na YT Aidarus szczyci się gwałtem, wyrażając jednocześnie pogardę dla wszystkich kobiet. „Zabiję cię i pozwolę ci umrzeć na materacu” – rapuje i najwidoczniej myśli o tym poważnie.

źródło