Intense Chic – nowoczesne wnętrza o wyrafinowanym klimacie

0

Głębokie kolory, marmur, drewno i pozłacane dodatki – tego nie może zabraknąć w aranżacjach inspirowanych Intense Chic – najmodniejszym stylem tego sezonu. Poznajcie go bliżej!

Wnętrza utrzymane w konwencji Intense Chic dostarczają mocnych wrażeń i zapadają w pamięć. Ich nowoczesny, a jednak wyrafinowany charakter zachwyca wszystkich miłośników dobrego designu. Głębokie kolory, marmur, drewno i pozłacane dodatki, które dominują w tego typu stylizacjach doskonale się ze sobą komponują, tworząc bardzo wyszukaną całość. Ponadczasowym dopełnieniem aranżacji Intense Chic będą solidne, dębowe podłogi, które można ułożyć w sposób tradycyjny lub we wzór jodełki, dodatkowo podkreślając szykowny klimat przestrzeni.

Styl, który zachwyca!

W aranżacjach urządzonych w klimacie Intense Chic stonowaną kolorystykę zestawia się z głębokimi barwami – zwykle z granatem lub butelkową zielenią. Takie rozwiązanie sprawia, że przestrzeń nabiera charakteru. Nasycone kolory najczęściej stosuje się na meblach tapicerowanych. Nieodłącznym elementem stylizacji Intense Chic jest także marmur, który pięknie wygląda zarówno w formie większych elementów, takich jak dekoracja ścienna czy blat stołu, jak i w formie designerskich dekoracji. Naturalny kamień świetnie współgra z drewnem, które w nowoczesnych wnętrzach ma wszechstronne zastosowanie. Meble czy podłoga wykonana z tego surowca będą zachwycać swoim autentycznym urokiem i służyć przez wiele lat. Zwieńczeniem wnętrz Intense Chic są obowiązkowo złote akcenty, które podkreślają ich wyrafinowany klimat. Można zastosować je pod postacią niewielkich elementów wyposażenia, takich jak stoliki kawowe czy na dodatkach: ramach luster, lampach, wazonach, świecznikach czy zdobnych paterach.

 Drewniana podłoga obowiązkowo!

Drewno to materiał, którego nie może zabraknąć w aranżacjach Intense Chic, dlatego podłoga wykonana z tego surowca odgrywa w nich tak ważną rolę. Wybierając tą odpowiednią należy kierować się przede wszystkim jej jakością i walorami estetycznymi. W nowoczesnych wnętrzach o wyrafinowanym klimacie doskonale sprawdzą się solidne, dębowe podłogi Kaczkan produkowane z dębu szypułkowego. Odmiana ta ceniona jest za swoją trwałość i wytrzymałość, co świadczy o tym, że wytwarzane z niej deski są wysoce odporne na codzienną eksploatację. Stylizacjom Intense Chic dedykowane są podłogi dwuwarstwowe, które można ułożyć w sposób tradycyjny lub we wzór jodełki francuskiej czy węgierskiej. Najefektowniej w tego typu wnętrzach zaprezentują się deski pokryte olejami naturalnymi, wydobywającymi z nich autentyczne piękno dębiny, zatem uwypuklające ich kolorystykę oraz rysunek. Podłogi California Dream House oraz White Truffle pokryte olejami białymi, wniosą do aranżacji powiew lekkości, deski Pure Forest przypominające swoim wyglądem surowy dąb, podkreślą naturalny charakter stylizacji, natomiast Wild Country w transparentnym wybarwieniu będą stanowić neutralne tło dla głębokich kolorów, typowych dla Intense Chic. Podłogi pokryte olejami szarymi Grey Shadow i Grey Moon zaakcentują natomiast nowoczesny styl aranżacji.

Więcej informacji na stronie: www.kaczkan.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ