Mieszkaniec Mazowsza przyjechał na teren powiatu nowomiejskiego skorzystać z wypoczynku nad jednym z warmińsko-mazurskich jezior. Jego niebezpieczna jazda osobowym bmw zwróciła uwagę nowomiejskich policjantów wydziału kryminalnego, którzy wracali ze służby do domu.

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy, którzy na miejsce wezwali umundurowany patrol Policji. Okazało się, że kierujący bmw prowadził na „podwójnym gazie”, miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

ZOBACZ!  Marcin Najman zawalczy ze znanym dziennikarzem? Jest oficjalne wyzwanie!

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek (28.05.2018) po godz. 20:00 w miejscowości Hartowiec na terenie gminy Rybno, w powiecie działdowskim. Dwaj policjanci nowomiejskiej komendy policji wracający ze służby do domu, zauważyli kierującego BMW, który wykonywał niebezpieczne manewry na drodze.

Mężczyzna jechał od prawej do lewej strony drogi, na wzniesieniach, na zakrętach w terenie zabudowanym jechał niewłaściwą stroną jezdni. Policjanci jechali za mężczyzną i wykorzystując moment, gdy zjechał na przydrożny parking podeszli do niego. Wówczas okazało się, że kierujący znajduje się pod wpływem alkoholu. Jeden z policjantów zabrał mu kluczyki uniemożliwiając dalszą jazdę, a jego kolega powiadomił o całym zajściu patrol policji.
KWP Olsztyn

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ