Tomasz Kammel

Gwiazda Telewizji Polskiej wywołała niemałe zamieszanie. Wszystko z powodu zdjęcia, które Tomasz Kammel wrzucił do sieci. Reakcja internautów była natychmiastowa. Wielu nie mogło uwierzyć, że popularny prezenter zamieścił zdjęcie, które niektórzy okrzyknęli mianem kompromitującego.

Tomasz Kammel w niecodziennej odsłonie

Prawdopodobnie wielbiciele prowadzącego „The Voice of Poland” przecierali oczy ze zdumienia patrząc na fotografię, którą gwiazdor TVP umieścił na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że Kammel prezentuje się na niej zupełnie inaczej niż w tej chwili.

Jednakże nie ma się co dziwić, jak czytamy w opisie do zdjęcia, fotografia została wykonana 29 lat temu! Zatem Tomasz Kammel miał wówczas jedyne 20 lat. Trzeba jednak zaznaczyć, że to nie młody wiek prezentera TVP był przedmiotem komentarzy użytkowników Instagrama.

Okazuje się, że praktycznie każdy zwrócił uwagę na fryzurę popularnego dziennikarza. W 1991 roku Kammel był bowiem ogolony niemalże na łyso. Nie dziwi zatem fakt, że internauci, kojarzący gwiazdora z gęstą czupryną, byli w niemałym szoku widząc zdjęcie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Gwiazda TVP ma spory dystans do siebie

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, taki wygląd dziennikarza wzbudził sensację na popularnym portalu społecznościowym. Trzeba przyznać, że ludzie docenili Kammela za ogromny dystans jaki ma do siebie. Jednakże opinie na temat fryzury prezentera były w większości pełne ironii i pozytywnej złośliwości. „Czasami fajnie obejrzeć jakieś kompromitujące fotki z młodości”, „No nie, Panie Tomaszu tylko nie to!” – komentowali internauci.

Co ciekawe, część osób zwróciło uwagę, iż prawie 30 lat temu Tomasz Kammel za sprawą swojej łysiny przypominał Sinead O’Connor czy Zayna Malika. „Troszke jak Szined Okonor z Polski”, „myślałam ze to Zayn Malik” – żartowali fani.

Warto odnotować, że spora grupa użytkowników Instagrama zauważyła, że łysy gwiazdor wyglądał jak pseudokibic czy też chuligan. „Jakbym mijała na ulicy to przeszłabym na drugą stronę, bo bałabym się że usłyszę troskliwe „czy mam jakiś problem„, „Brakuje tylko szalika Legii” – ironizowali ludzie.

Z pewnością Tomasz Kammel nie zamierza poprzestać na publikacji jednego zdjęcia z przeszłości. Prezenter wyznał bowiem, iż ma takich fotografii więcej i niebawem je pokaże. Czekamy na to z niecierpliwością. A Wy?

Zobacz również: