Znany transwestyta zaatakował dziewczynkę w Warszawie (FILM)

0

Transwestyta Rafalala „pochwalił” się w sieci kontrowersyjnym nagraniem, w którym zaatakował w centrum Warszawy dziewczynkę za to, że miała się rzekomo z niego śmiać. „Co cię k…a śmieszy we mnie? Przyjemnie k…a? Pośmiejemy się k…a?” – mówi do wyraźnie przestraszonej nastolatki. To nagranie wywołało w sieci prawdziwą burzę. Internauci zapowiadają, że o zajściu powiadomią policję i prokuraturę.

Na nagraniu opublikowanym na kanale Youtube widać, jak agresywny celebryta podchodzi na ulicy do dziewczynki i w ordynarny sposób zaczyna ją wyzywać.

„Śmiejesz się komuś w twarz? Jak k…a nie. To jest k…a śmieszne? Co cię k…a śmieszy we mnie? Przyjemnie k…a? Pośmiejemy się k…a? Mów prawdę, k…a. Dlaczego się ze mnie k…a śmiałaś? Pytam się.”

Rafalala atakuje dziewczynkę nie tylko słownie. W pewnym momencie oblewa ją napojem i pyta: „A teraz k…a jak wyglądasz? Może teraz ja się k…a pośmieję?” Na koniec rozjuszony „artysta” rzuca wulgarnie do przestraszonej nastolatki: „Idź k…a idiotko!”.

Nagranie wywołało w sieci prawdziwą burzę. Internauci zapowiadają, że o sprawie powiadomią policję i prokuraturę.

Transwestyta Rafał, pseudonim Rafalala, szokuje nie po raz pierwszy. W 2014 r. na antenie Polsat News celebryta oblał wodą Artura Zawiszę z Ruchu Narodowego. Polityk opuścił program i zapowiedział, że będzie się domagał przeprosin oraz odszkodowania od stacji telewizyjnej.

Fakt.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ