Hillary Clinton otrzymała honorowe dożywotnie członkostwo w międzynarodowym elitarnym sabacie czarownic w Nowym Jorku.

W zeszłym tygodniu Clinton wygłosił przemówienie dla sekty o nazwie „The Wing”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez współzałożycieli Audrey Gelman i Lauren Kassan, aby uczcić wpływ Hillary Clinton na politykę i media. Podczas imprezy Clinton promowała też swoją książkę „Co się stało „.

„The Wing”, według strony Instagramu  pisze o sobie wprost:  „Jesteśmy sabatem czarownic, a nie zakonem”.

Fulcrumnews.com donosi: „Od dziesięcioleci mówi się, że Hillary Clinton praktykowała czary i była zaangażowana w różne praktyki przez te wszystkie lata. Były pracownik Clintona, Larry Nichols, wielokrotnie opisywał, w jaki sposób Hillary miała ćwiczyć przez tydzień czary wraz z klanem czarownic w Kalifornii, a potem poszła do kościoła, jak gdyby nic się nie stało”.

„The Wing”, jest określane mianem „ekskluzywnego sabatu”. Na stronie internetowej, the-wing.com, można zobaczyć, że ich sklep internetowy pełen jest gadżetów i odzieży z symbolami satanistycznym, w tym z odwróconym krzyżem i pentagramem.

Organizacja od lat przyciąga wiele znanych nazwisk, jak Jennifer Lawrence czy senator Kristin Gillibrand. Jednym z członków założycieli sabatu była Lena Dunham, która była przyjaciółką z dzieciństwa współzałożycielki Audrey Gelman.

Na stronach mediów społecznościowych „The Wing” można znaleźć zdjęcia kobiet przebranych za czarownice, symbolikę pentagramu i odniesienia do hinduskiego boga Shivy.

Jeden z postów przedstawia demoniczną postać otoczoną czarownicami, oraz z następującym komunikatem: „Czarownice, których potrzebujemy, Hex na NRA, Klątwa dla Trumpa„. Inny post zawiera zdjęcie kilku kobiet otaczających zapalone świece z napisem wymieniającym zaklęcie wiążące się również z Donaldem Trumpem.

Dzięki swoim elitarnym związkom i rosnącemu rozgłosowi „The Wing” stał się znaną organizacją, która planuje dalszy rozwój w całych Stanach Zjednoczonych oraz otwarcie nowych oddziałów w Londynie i Toronto.

Twarzą sekty stała się teraz Hillary Clinton.

eps