Erdogan wypowiedział wojnę Europie

108

Wygląda na to, że Recep Erdogan wypowiedział wojnę Europie. Wątpię jednak, aby przywódcy UE  to zrozumieli. Na razie Turcja grozi najechaniem na Grecję.

– Mówimy przy każdej okazji, że Syria, Irak i inne miejsca na mapie są w naszych sercach i nie różnią się od naszej ojczyzny. Walczymy, aby obca flaga nie łopotała nad żadnym z tych terytoriów, gdzie recytuje się adhan (islamskie wezwanie do modlitwy w meczetach). – oznajmił prezydent Turcji.

Erdogan oznajmił, że zamierza odzyskać co najmniej wszystkich ziemie, które niegdyś znajdowały się w granicach Imperium Osmańskiego. To Grecja, Bułgaria, Rumunia, Bałkany, Algieria, Syria, Irak, Izrael, Egipt, Tunezja, Maroko i inne. Jak zamierza to zrobić, tego nikt nie jest w stanie odgadnąć, ale nie należy lekceważyć Erdogana, który już zmierza przeciwko Kurdom w Syrii, wyraźnie nazywając tę akcję „dżihadem” i wielokrotnie powołując się na erę osmańską.

 Erdogan mówi jaśniej niż kiedykolwiek przedtem, że zamierza przywrócić kalifat. I faktycznie obiecuje wojnę z niemuzułmańskimi (przynajmniej na razie) państwami Europy.

Odnosząc się do czasów imperium osmańskiego, Erdoğan kontynuował: – Ci, którzy sądzą, że wymazaliśmy z naszych serc ziemie, z których odeszliśmy przed laty są w błędzie. To, co do tej pory zrobiliśmy jest niczym wobec tego co planujemy w nadchodzących dniach z woli Allaha.

edo

108 KOMENTARZE

     • Morda psie ty polski śmieciu. Będziecie ścinani przez armię Allaha w czasie polskiego dżihadu. Wyzwolimy Polskę z rąk niewiernych. Allahu akbar!!!

     • Zesracie się. Chujsaria od dawna nie istnieje a polskie robaki to zwykłe śmiecie na jednego strzała

     • Za to ty(celowo z małej) istniejesz tylko w internecie mały trolu 😀 Do lekcji bo znów pała będzie dzieciaczku 😀

     • No chyba ty do lekcji ty pało. Ja jestem zbyt wspaniałym i poważnym człowiekiem żeby przejmować się pomiotami szatana jakimi są nauka i edukacja w rozumieniu zachodniej zgnilizny. Jedynym źródłem prawdy jest Święty Koran. A moje legiony Państwa Islamskiego podbiją cały świat

    • Iksde
     Chyba masz przykre wspomnienia z nabijaniem na pal, może przez to na osiedlu masz ksywkę „strzelba” bo wszyscy łamią cię w pół i ładują od tyłu.

 1. Szatan boi się naszej Królowej Maryi. Nawet jesli byłoby to prawda, to nim plugawa armia szatana przyjdzie do granic Polski, muzułmańskie tchórze precz odejda od Jej ziem. Chwała Maryi, Królowej Korony Polskiej!

  • Obrzydliwy, bluźnierczy bełkot narodowego, niewiernego psa. Miriam była matką Isy, drugiego po Muhammadzie najważniejszego proroka islamu i ani ona ani jej syn nie życzyliby sobie bluźnierczego i szatańskiego kultu który uprawiacie wbrew ich woli i wiedzy

  • Narodowy a czego się spodziewałes po wyznawcach pedofila 😛 Musli oznacza podludzia który jest dalej w sredniowieczu. Wymyslony bożek każe im odrzucac wszystko co zachodnie ale naszych pieniedzy czy telefonów komórkowch już nie. Banda zacofanych idiotów. Wszystko z czego korzystaja to odkrycia i wynalazki zachodnie lub azjatyckie. Sami nie potrafia nic.

   • To my wszystko wynaleźliśmy i to wy od nas wszystko zżynacie. To wy jesteście średniowieczem a my jesteśmy przyszłością, postępem ale i jednocześnie moralnością. Wreszcie- pedofilami to wy jesteście a Muhammad nie był pedofilem i nie ma na to żadnego dowodu. Aisza miała już całe 9 lat i była po pierwszej menstruacji zatem znajdowała się już wtedy w okresie dojrzewania dlatego nie ma mowy o żadnej pedofilii i ten zarzut to absurd i bluźnierstwo zarazem. Islam w przeciwieństwie do chrześcijaństwa nie ma nic wspólnego z pedofilią

 2. Niczego nie wynalezliscie… Wszystkie odkrycia, wynalazki i teorie naukowe ukradliscie napadniętym narodom.
  Swoje obelgi możesz sobie wykrzykiwać w meczecie do swojego wyimaginowanego bożka którego również ukradliscie plemieniu Qurayish, bo nie podobało się im ( z resztą słusznie) że jakiś poeta o imieniu Muhammad i mąż wdowy której wcześniej był służącym ogłosił się prorokiem zaraz po tym jak w jaskini przeinaczył Biblię i torę bo był zazdrosny że chrześcijanie i żydzi mają księgi….
  Twoje dywagacje na temat islamu są wzięte z Koranu a po twoich interpelacjach uważam że jesteś typowym zacofanym, fanatycznym muzułmaninem bez żadnej historycznej wiedzy… Koran to skrzętnie napisana manipulacja i jeśli ktokolwiek ja podyktował to raczej był Belial a nie Gabriel…
  I moje ulubione… Islam wywodzi się od Abrahama hahahah. … W życiu nie słyszałem większego głupstwa…. Tak się składa że między Mahometem a Abrahamem jest 2500 lat dziury których nie załata ani Koran ani hadisy…. Więc zamiast grozić jak zwykły, podły i malutki troll… Poczytaj sobie o historii świata przed najazdem waszej jak ty to nazywasz religii….

  • Sami wszystko ukradliście a wszystkie wynalazki i odkrycia to dzieło islamu i taka jest prawda której nie sfałszujecie. A Allah to najprawdziwszy i jedyny Bóg który istnieje od zawsze i będzie istniał zawsze dlatego nawróć się zanim będzie za późno

  • Dobrze go wyjaniles. On nie ma zadnych argumentów i w kółko to samo. Albo jest dzieckiem z gimnazjum któremu sie wydaje że jest sprytne albo tak jak piszesz ograniczonym umysłowo muslimem który do niczego sie nie nadaje. Dodatkowo wierzy w bajki które zostały spisane przez pedofila i zwykła swinie muhamada czy jak mu tam. Wszystkie religie sa starsze niz ten spaczony islam ale to my się uczylismy od nich ahahahahha kupa smiechu.

  • To wszystko naprawdę ponieważ taka jest prawda, a prawdą jest islam, Koran, sury i hadisy i nic poza nimi nie jest prawdą. Nie wiem cóż takiego dziwnego i zaskakującego w prawdzie

 3. Czy moralne jest zabijanie? Czy moralne jest obrażanie drugiego człowieka i nazywanie go psem ? Ja niczym się nie różnię od Ciebie, no by może kolorem skóry… Zastanów się nad tym, co piszesz w przestrzeni publicznej, bo możesz zosta pocignięty do odpowiedzialnosci karnej

 4. Nie martwmy się, na szczęcie „armia” islamu w postaci państewka islamskiego już się kończy po malutku 🙂

 5. Iksde – a na ustawke twarza w twarz jestes gotow, czy tylko przed ekranem potrafisz sie pienic? Moja Pani domaga się krwawej ofiary z takich zacietrzewionych idiotów jak ty, wiec zrob mi te przyjemnosc.

   • Jestes wiec tchórzem – jak kazdy islamista. Nigdy nie walczycie jeden na jednego, a pojedynczo umiecie się tylko wysadzic.
    Nie wiesz o Kogo chodzi, ale napisales o „ruchaniu” 😀 Gratuluje 😀

    • Jestem wspaniałym człowiekiem i bardzo odważnym tylko nie mam czasu dla plebsu. Wszystko jedno o kogo chodzi ale pewnie i tak bym ruchał jak nie jest to zwierzę ani roślina

     • Widac, ze twoja wiedza religijna jest absolutnie zerowa – tylko ktos nieznajacy dobrze innych religii moze byc tak tepym islamista. Bladzisz po omacku i bredzisz. Nawet nie wiesz zatem, co chcesz zwalczac. Jak mogles zakladac, ze okreslenie „Moja Pani” odnosi sie do kobiety i „ci wszystko jedno jesli to nie zwierzę ani roslina”? Teraz juz widzisz, jaki jestes glupi?

      Jestes tchorzem, ktory sie pluje tylko przez internet, a w realu pewnie placze w poduszke co wieczor 😀 Jak to mówia: „wojownik w necie, pizda w swiecie”.

     • Chyba twoja stara. Sam jesteś głupi a ja wiem co zwalczam, a zwalczam wszystko co nie jest islamem bo to wszystko grzech i zło. I nie ma żadnej twojej pani, tylko jest jeden pan i jest nim Allah

 6. Ty kurwo muzulmanska zaraz cie cwelu pedofila allaha znajde po ip a potem udostepnie publicznie na FC twoj adres ze wszystkim co tu napisales i zobaczymy kurwo czy bedziesz wtedy taki cwany parowo jebana

 7. Heheh… Wiedziałem że pan muslim nie odpowie żadnymi argumentami dlatego że muzułmanie nie mają żadnych argumentów…. Oni znają ,, historię” tylko przez pryzmat Koranu, sur i hadisów… Koran to zmyślnie napisana manipulacja nic więcej była szerzona wśród ludzi nie piśmiennych, nie umiejących czytać i wierzących w wielu bogów więc jak Mahomet wpadł ze swoją banda rzeźników do takiego plemienia i wyrżnął wszystkich mężczyzn, zgwałcił kobiety a dzieci zrobił niewolników to nikt nie został więc nie miał się kto już nawracać kolejne pokolenia to były zgwałconych kobiet więc automatycznie chłopiec był wcielany do armii barbarzyńców a dziewczynka została w najlepszym wypadku dziwką a w najgorszym została zabita zaraz przy porodzie przez własną matkę która bała się dostać wpierdol od męża bo dziewczynka w muzułmańskiej rodzinie to wstyd ( takie praktyki są dalej stosowane choćby w Jordani) a jeśli pan muzułmanin troll chce przykład to proszę poczytać co twój prorok psychopata i jego ludzie wyczyniali podczas bitwy o Badr, lub co zrobił Wahid ibn Whalid z żoną wodza Zaratustrian… Jesteś typowym muzułmaninem, toczyłem dyskusje z takimi jak ty w Anglii i jesteście wszyscy tacy sami ignoranci, bez wiedzy z wypranym mózgiem, pełnym bajeczek o proroku bohaterze kiedy on był tylko zwykłym socjopatom nie umiejącym znaleźć sobie godziwego zajęcia…. Jeśli chodzi o hadisy to wierzyć w nie jest na równi z wiarą w Harrego Pottera bo nie dość że powstały ponad 200 lat po śmierci Mahometa to dodatkowo były wielokrotnie zmieniane według widzimisię poszczególnych kalifów… Sam ajatollah Homeinni znalazł na podobno w jakimś starym budynku w Iranie ponad 4000 tysiące hadisów…. Niewiarygodny szczęściarz…..islam to tylko narzędzie do zniewalania innych… Belial napewno sie szeroko uśmiechał jak znalazł frajera pokroju Mahometa i wcisnął mu kit że niby przyszedł od Boga… Hahaha…. Allah nie jest ani wieczny anj prawdziwy był tylko bóstwem księżycowym plemienia Qurayish, dlatego symbolem Islamu jest półksiężyc… Pan muzułmanin może sobie wygrażać… Przynajmniej nie wciska takijji jak muslimy na zachodzie zamiast tylko od razu odlania prawdziwe oblicze tej diabelskiej ideologii…..

 8. przeciez ten iksde to dziecko haha pewnie ojciec pedofil a razem pewnie dymsja kozy bo tak brzydkie kobiety maja nic dziwnego ze gdy przyjada na zachod to nie potrafia sie zachowac a gdy widza kozla lub osla to mu do dupy zagladaja a tak jest z ich religia dupczenie kozla to jedyne ich odkrycie haha

 9. Zabronione i karalne?! Przecież w hadisach pisze że jeśli mężczyzna w czasie wojny lub pobytu na pustyni kiedy nie ma dostępu do kobiety może sobie ulżyć że zwierzątkiem Żarty sobie robisz synu…?

  Nazywasz nas brudnymi i nieludzmi… Przecież to twoja religia pozwala na gwałt, na morderstwo własnej siostry, na kazirodztwo, na okaleczanie kobiet, na zabobonne obrzezanie, na podcieranie się kamieniami i ty masz czelność nazywać siebie cywilizowanym? Nie masz najmniejszego prawa nas pouczać…. Nawet vikingowie byli mniej brutalni niż muzułmanie…….

  Tak jak seks ze zmarła żona który w Egipcie jest przez szariat akceptowany a jeden z imamów w telewizji egipskiej stwierdził że mężczyzna może gwałcić trupa swojej żony tak gwałcić bo przecież nie wyraziła zgody jest martwa…. Nawet do tygodnia czasu…. Widze że nasz ślepy wyznawca proroka nie przyjmie nic z racjonalnego myślenia więc szkoda strzepic język…

  Jesteście przykładem herezji która dzięki brutalności i temu że przyjęli ja głównie ci którzy nie mieli na tyle siły żeby się zorganizować i was wypieprzyć na zbity ryj…. Krzyżowcy pokazali wam wasze miejsce! Potem zrobił to vlad Palownik w później Sobieski…. Polska się nie ugnie przed banda analfabetów w piżamach…. Więc powodzenia z waszym dżihadem….

 10. Jedynym argumentem wobec naszego muzułmanina jest argument siły. Taki już prawdopodobnie niedługo będzie dany nam przez Boga. Czeka nas wojna. Toczy się duchowa walka, w samym Kosciele Swiętym, w Europie opanowanej przez lewactwo, w USA co przynosza demokrację na bombach, powodujac powstawanie zbrodniczych organizacji muzulmanskich , dochodzi do tego cała zbrodnicza kultura islamu. Módlmy się, Bracia, na różancu, to skuteczna obrona przez złem szatana. Z wizji s. Łucji możemy pozna, że po wojnie to nasz wielki Kraj stanie się ostoja prawa na całym swiecie. Polecam Wam wszystkim modlitwę na różańcu. Zawierzmy się także Chrystusowi przez Maryję. Ona pomoże przetrwac nam po wlasciwej stronie w tych pogmatwanych czasach.

 11. Bredzisz Synku….jak potłuczony Hehe twój srallah padnie na kolana przed Jezusem a Mahomet szczeznie w piekle razem ze swoim panem Lucyferem….

  Jesteś tak samo głupi i niedouczony jak wszyscy twoi bracia w wierze… macie szczęście że zachód jest skończony, ale gwarantuje ci saracenie że wschód nigdy nie ugnie kolan przed twoim bożkiem

  • Nie robi na mnie wrażenia bluźnierczy bełkot niewiernego psa… Na kolana to ty uklękniesz przed Allahem, tak samo jak klęczy i oddaje mu cześć prorok Isa (pokój z nim) i jego matka Miriam, czyli obiekty waszego szatańskiego i bluźnierczego kultu. Polska albo będzie islamska albo będzie w gruzach pokryta waszym trupem i podtopiona waszą krwią

    • Jan III Sobieski dawno zdechł i jest martwy a w obecnej Polsce na szczęście jest bardzo mało potomków szlachty bo większość to potomkowie chłopstwa i mieszczaństwa. Ale nie ma to jak sobie projektować i udawać że jest się kimś kim się nie jest. Szlachta gardziła takim plebsem jak ty, a Sobieski nie chciałby nawet na ciebie splunąć a co dopiero spojrzeć

     • To będzie mój ostatni komentarz. Na koniec mówię ci: Nawróc sie i wierz w Ewangelię Chrystusa. Uznaj przed Nim, ze jestes grzeszny, padnij na kolana. Uznaj, że Jezus jest Bogiem, Panem Wszechswiata. On jest miłosierny, wybaczy ci ze obrazales Jego i Jego Kosciol. Jeszcze masz czas, by sie nawrócic. Jesli nie zrobisz tego, mimo iz ci powiedziałem, jedno co cię czeka, to wieczne potepienie. Zrobisz z tymi słowami co zechcesz. Uwierz w Chrystusa, wyrzeknij się zła.

     • Fuj, obrzydliwe bluźnierstwo. Ani Allah, ani prorok Isa zwany Jezusem nie są zadowoleni z tego co tu napisałeś. Każde dziecko wie, że Jezus to prorok islamu, a zbawienie daje jedynie islam i wypełnianie słów proroka Muhammada

 12. Hehe… Uwielbiam polemikę z muzułmanami… Nie dość że nic nie wiedzą nie da się z nich nic konkretnego wyciągnąć… Hehe… Jeśli chcesz być taki dokładny to powiem ci że nie ma oni jednego dowodu historycznego na to że Mahomet wogole istniał… Hadisy to tylko opowiesci podobno świadków i tych co coś tam słyszeli… Wiesz wogole jak się te łańcuchy zmyślonych opowieści nazywają? Wasza wiedzą opiera się na książce z VI wieku i ty się nazywasz przyszłością…. Wszystko co islam ma do zaoferowania to Mordy, gwałty i śmierć…. Czyli dokładnie to samo do czego dąży luzyfer ze swoimi zastępami…. Jeśli myslisz że mnie obrazisz tekstami w stylu na kolana…. To się mylisz mam większą wiedzę o islamie niż ty kiedykolwiek będziesz miał… Nie zacytowales ani jednego wersetu znaczy że nie znasz Koranu czyli prawdopodobnie nie jesteś muzułmaninem a raczej nędznym nie lewaczkiem który pod przykrywką wyznawcy sralahaha próbuje coś tutaj zwalczyć…. Twoje wypowiedzi sprowadzają się do przekleństw i powtarzaniu w kółko bzdur z zamierzchłej przeszłości która już nigdy nie nastanie…. Jeśli myslisz mały naiwny człowieczku że rządzące elity pozwolą wam się rozplenic to jesteś naprawdę głupi… Pozwolili bandzie dzikusów wejść do Europy żebyśmy ich się bali… Ale na wschód to ty sobie możesz popatrzyć z minaretu… Słuchając bełkotu imama….z tego co mówisz to nie jesteś muzułmaninem tylko zwykłym terrorystom, który sobie w internecie… Nie wiem czy wyrzucili cie z gimnazjum czy masz mała samoocenę ale podawanie się muziola mało ci pomoże…. Jak mówiłem mam doświadczenie z takimi jak z wypranym mózgiem który gada bzdury jakoby Islam wszytko wynalazł… Wy nawet system liczb ukradliscie z Indii… I tylko przez pomyłkę nazywają je arabskimi… Chociaż kultura arabska nie ma nic wspólnego z islamem… To wy przylepilicie sobie etykietkę arabów również kradnąc ich zwyczaje… Nie będę cię uczył historii bo to jakbym chciał nauczyć karalucha mnożenia więc żegnam, zgnij sobie w swojej zgryzocie przyklejony do dywanu w meżdżidzie jeśli wogole wiesz o czym mówię…. Papa chłopaczku, wracaj odrabiać zadanie domowe…..

 13. Wciąż czekam na coś konkretnego… Coś czego nie słyszałem od muzułmanów w UK czy USA…. Widzisz synku ja takie słowne batalie już toczyłem i uwierz że nie jesteś żadnym przeciwnikiem… Tamci przynajmniej próbowali znaleźć coś logicznego w swoim bełkocie… Coś co by mnie przekonało… Twoje dywagacje na temat dżihadu, gwałtów i innych przymiotów Islamu są tylko dowodem samym w sobie że Islam nigdy i nigdzie nie zapanuje… Nie mówisz żadnych odkrywczych rzeczy chłopaczku, wszytko to już słyszałem…. Przynajmniej jedno mogę powiedzieć w UK ,, normalni” jak ich nazywam muzułmanie mają kulturę wypowiedzi… Nie odpowiedziałeś na żaden z moich argumentów, nie znasz historii nawet swojej własnej religii… Której nie sądzę żebyś był wyznawca… Jedyne co powtarzasz to że wszystko co mówimy to propaganda… Propaganda? Może Egipcjanie w starożytności to też byli muzułmanie co? Asyryjczycy? Żydzi? Chrześcijanie? Wszyscy są od was starsi… Wszyscy byli przed wami… Świat arabski kwitł zanim najechał go wasz zbrodniczy kult…. Każdy kalif z osobna dołóż swój kamien do niszczenia wspaniałych narodów tylko dlatego że nie chcieli mordować i gwałcić w imieniu księżycowego bostwa…. Żałosne jest to co piszesz…wiele wspaniałych kultur zniknęło przez wasz fanatyczny pozbawiony sensu wyimaginowany świat szariatu….kim ty wogole jesteś? Sunnitom? Szyitem? Alafitom? Salafitom? Kim? Naogladales się filmików z Isis a trzeba co wiedzieć że oni zostali stworzeni przez CIA które się do tego przyznało… I to oni są panami życia i śmierci twojego wspaniałego państwa jak będą chcieli to zniknie tak szybko jak się pojawiło…. Wierzysz w brednie a USA sobie ciągnie ropę i surowce….
  I na koniec ostrzeżenie….. Alshaytan hu aldhy tastamie ‚illayh

 14. Wy arabske miecie pojdziecie do piachu nikt wam na to nie pozwoli zapominacię się ale to dobrze Bóg was zniszczy co do ioty jestecie zdrajcami boga a alah to zwykły pies zasrany zdrajca psy was będo roszarpywac Bóg jest wielki Bóg Honor Ojczyzna Poczekamy zobaczymy 😀 Armia Yahwe Kozy wam w głowach naj wysza pora was powywiesza jednego za drugim Bóg na was patrzy a alah całuje mu stopy i prosi o wybaczenie a raczej konia wali szatanowi

 15. No czyli typowe zakończenie i zachowanie pięciolatka…. Mama mówi nie dotykaj kuchenki bo parzy…. Nie mama nic nie wie, nie zna się , dotknę bo ja mam rację i się nie sparze Haha… Arabskiego też nie znasz? Żałosne…. Żegnam powodzenia z Allahem… Hahaha

 16. Iksde jestes polskim arabem ale u nas mało kuz jest co ty tu robisz nie mam pojęcia ale jestes w pierwszy w kolejce na line alah to zdrajca boga wyprali ci łep hahah dobrze przyjdzie kolej na was tak czy inaczej tak YAHWE Powiedział zniszcze was wszystkich co do jednego nie macie prawa bytu na naszej planecie dymacie dzieci kozy osły za to odpowiecie a drzew u nas dużo wiec uwazaj co piszesz arabski smieciu Bóg jest wielki

 17. oni słuchaj imamam co powie robio tak nie ma prawa palcem ruszyc imam to jest ich alah 😀 szkoda rozmowy z debilem tyle

 18. czołem wam towarzysze czas oczyscic nasz kraj z arabuw wszelkiego typu wiec wiecie co robic Chwaław nam wszystkim bóg was kocha

  • Ja tam nie wiem, nie posiadam poczucia humoru w ogóle ponieważ poczucie humoru to narzędzie zachodniej propagandy. Ale rzeczywiście, ci co żartują z islamu, Koranu, Allaha i proroka to chorzy ludzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ