Melania Trump wynajęła egzorcystów do oczyszczenia Białego Domu z demonów Obamy

2

Melania Trump, pierwsza dama USA, zażądała ponoć przeprowadzenia w Białym Domu egzorcyzmów aby pozbyć się „ pogańskich demonicznych idoli z  lat Clintona i Obamy „. Według pastora Białego Domu, Paula Begleya, było to jej warunkiem wprowadzenia się do tego budynku.

Nie wejdę do Białego Domu, chyba że zostanie on całkowicie oczyszczony – miała powiedzieć Melania Trump pastorowi Begley.

W ciągu ośmiu lat, kiedy był tam Obama, a może nawet niektórzy z prezydentów przed nim, były tam wszelkiego rodzaju bożki i obrazy oraz wszelkiego rodzaju artefakty, które były demoniczne, nawet wśród niektórych rzeczy Clintonów. – powiedział Begley.

Pastor Białego Domu powiedział, że Pierwsza Dama powiedziała: – To wszystko musi stad zniknąć a kapłani niech odprawią egzorcyzmy, Inaczej nie spędzę w tam ani jednej.

Według słów pastora:  – Prezydent pozwolił 40 pastorom wejść do Białego Domu i modlić się, aby Biały Dom został oczyszczony. – Zrobili to siedem razy.

Pastor Begley mówił o tym lutego podczas  Weekend Vigilante , którego gospodarzem.

mak

2 KOMENTARZE

  1. To akurat dobrze bo po tych kanibalach dusze na pewno się błąkają. Czy wiecie, że obecnie w USA zjada się najwięcej ludzi i to dla smaku, a nie z głodu.?! Głównie w Hollywood, ale do tej „sekty satanistów” należą też dziennikarze, piosenkarze/ki np. Katy Perry. Obama też coś pichcił… I kto jeszcze ano kucharze bo ktoś musi to zrobić…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ