Domy publiczne dla zoofilów, to już prawdziwa plaga! Gwałcą zwierzęta i płacą za to słono

2

Jak pisze Daily Mirror w Europie powstaje coraz więcej domów publicznych, w których swoje zboczone fantazje mogą zaspokajać zoofile. Ponoć zagłębiem tego typu domów publicznych  jest Europa Wschodnia. Według serbskiej organizacji Leviathan, zajmującej się ochroną praw zwierząt, stolicą tych okrutnych dewiacji jest Belgrad.

W tych przybytkach gwałcone są przede wszystkim psy. Jednak dla  dewiantów, którzy chcą  zaspokoić swój popęd z innymi zwierzętami są też owce, kozy, koty, osły, krowy czy gęsi.  Za seks ze zwierzęciem w  domu publicznym w Belgradzie płaci się od 60 do 135 funtów, natomiast aby sfilmować współżycie trzeba dodatkowo dopłacić 45 funtów.

 Zwierzęta są traktowane okrutnie, co widać na zdjęciach.  Fotografie dostępne w sieci pokazują choćby psa, który ma na sobie pończochy i buty na obcasach.

Według brytyjskich dziennikarzy, zwierzęca seksturystyka rozwija się w zatrważającym tempie. Wśród narodów europejskich, które najchętniej korzystają z usług zwierzęcych domów publicznych, są Brytyjczycy, Niemcy, Holendrzy i Szwedzi. Czyli głównie narody otwarte na wszelkiego rodzaju ubogacanie.

eps

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ