ROTHSCHILD: Trump jest zagrożeniem dla nowego porządku na świecie

1

Lord Rothschild ostrzegł, że prezydent Donald Trump grozi zniszczeniem Nowego Porządku Świata i powinien zapłacić za to wysoką cenę.

Magazyn The Economist, należący do rodziny Rothschild, określił Trumpa jako obecnie największe niebezpieczeństwo wobec Nowego Porządku Świata, i przyznał, że  globalistyczne elity, które go tworzył, „przewracają się w swoich grobach”.

„Być może największym niebezpieczeństwem jest obecność amerykańskiego prezydenta, który gardzi normami międzynarodowymi, który lekceważy wolny handel i stale flirtuje z planami porzucenia zasadniczej roli Ameryki w utrzymaniu porządku prawnego na świecie” – pisze The Economist.

Liberalny internacjonalizm jest obecnie atakowany z wielu stron. Nie tylko Donald Trump wyraźnie ją odrzuca.

The Economist stwierdza, że administracja Trumpa patrzy na scenę światową inaczej niż jego poprzednicy. Dziennik przywołuje ocenę H.R. McMastera i Gary Cohna, współpracowników Trumpa: „Świat nie jest globalną społecznością, ale areną, na której narody, podmioty pozarządowe i przedsiębiorstwa angażują się i konkurują dla własnych korzyści. Na to forum przynoszą niezrównaną siłę militarną, polityczną, ekonomiczną, kulturową i moralną. Zamiast rozwiązywać problemy międzynarodowe, to je jeszcze bardziej pogłębiają”.

Jednak The Economist dochodzi do dziwnego twierdzenia, że ​​pomimo bezpośredniej odpowiedzialności za liczne wojny i destabilizujące zamachy na całym świecie, nowy porządek światowy jest „lepszy niż jakikolwiek inny wariant”.

Artykuł kończy się stwierdzeniem, że już nadszedł czas, aby Trump został usunięty z urzędu, by zachować Nowego Porządek Świata.

edo

1 KOMENTARZ

  1. nwo jeśli ma być wprowadzony i utrzymany to musi zostać zaakceptowany przez ludzi biednych i bogatych w wielu krajach jednocześnie, elity wprowadzające zmiany bez poparcia ludzi robią pospolite głupstwo i doprowadzi to do burdelu na świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ