Wojciech Cejrowski

Kontrowersyjny podróżnik, Wojciech Cejrowski od wielu lat błyszczy w social mediach. Nie ma praktycznie tygodnia, by Cejrowski nie wypowiadał się na temat wydarzeń politycznych na świecie czy nie wyrażał swoich opinii światopoglądowych. Zajął stanowisko w sprawie hodowli zwierząt futerkowych czy aborcji. Teraz jednak na jego profilu pojawił się dość zaskakujący wpis. „WC” prosi o modlitwę. Co się dzieje? – pytają przerażeni internauci.

Cejrowski prosi wszystkich o modlitwę

Zaskakująca prośba pojawiła się dzisiaj na Facebooku Cejrowskiego. Wojciech Cejrowski zamieścił krótki, ale bardzo ważny wpis. „Proszę modlitwę” – brzmi jego treść. Momentalnie po opublikowaniu prośby, pod postem ruszyła lawina spekulacji. Wszyscy zastanawiają się, co dzieje się ze znanym podróżnikiem. Czy ma kłopoty zdrowotne, a może dopadły one kogoś z jego najbliższego otoczenia? Póki co pytań jest więcej, niż odpowiedzi.

Wojciech Cejrowski nie ujawnił więcej szczegółów, co tu dużo mówić, swojej zaskakującej prośby. W komentarzach fani dopytują o więcej szczegółów, ale lawinowo pojawia się też mnóstwo słów modlitwy o Boże wstawiennictwo za Cejrowskim. Choć tak naprawdę nie wiadomo, w jakiej intencji modlą się Ci ludzie.

„Panie miej w łaskawości swojego gorliwego sługę Wojciecha”, „Panie Wojtku, proszę Pana Boga o zdrowie i siły dla Pana, pozdrawiam”, „Pod Twoją obronę..” – to tylko jedne, z naprawdę tysięcy komentarzy, które pojawiły się pod wpisem znanego podróżnika.

Choć w niektórych opiniach czytamy, że Wojciech Cejrowski może nie prosić o modlitwę o swoje czy czyjeś zdrowie, a o wynik wyborów w Stanach Zjednoczonych. Sugeruje to chociażby godzina pojawienia się posta. „WC” opublikował go w nocy, czasu polskiego. Nie od dziś wiadomo też, że podróżnik jest zagorzałym zwolennikiem Donalda Trumpa, a według doniesień medialnych, ten żegna się z Białym Domem.

Zapewne wkrótce Cejrowski sam zajmie stanowisko. Zważywszy chociażby na to, jak wiele emocji wywołał, co tu dużo mówić, jego nie do końca jasny wpis.

  1. Dagmara Kaźmierska zakochana! W sieci krąży intymne zdjęcie „Królowej Życia”
  2. W jakim stanie jest Benedykt XVI? Nowe doniesienia zapalają iskierkę nadziei
  3. Polityk PiS się wygadał! Wielu nie dowierzało, ale Kaczyński może to zrobić

Zobacz również: