Martyna Wojciechowska

Wielu osobom trudno uwierzyć w to, co wyznała Martyna Wojciechowska. Z pewnością popularna podróżniczka zaskoczyła niejedną osobę, mówiąc o swoich problemach natury psychicznej.

Martyna Wojciechowska mówi o samoakceptacji

Niewątpliwie Polacy, a przede wszystkim Polki, postrzegają autorkę programu „Kobieta na krańcu świata” jako odważną i pewną siebie kobietę. W końcu ktoś pozbawiony wspomnianych cech, nie mógłby zdobyć Korony Ziemi, czyli dziewięciu najwyższych szczytów górskich każdego z kontynentów. Tymczasem okazuje się, że Martyna Wojciechowska przez lata zmagała się ze swoimi demonami.

Na łamach popularnego magazynu dziennikarka przyznała, że miała spore problemy z zaakceptowaniem samej siebie. Prowadząca program „Kobieta na krańcu świata” nie kryje, że wiele lat zajęło jej pozbycie się kompleksów dotyczących m.in. swojego wyglądu. „Świadomość ciała, siebie, swojej kobiecości to jest coś, co nabywamy z czasem. Mi zajęło to poszukiwanie wiele, wiele lat.” – tłumaczy Martyna Wojciechowska.

Gwiazda TVN zwróciła uwagę na ważną sprawę. Według podróżniczki nie ma osób bez kompleksów. Jeśli nawet ktoś w tej chwili lubi siebie takim jakim jest, to zdaniem Martyny Wojciechowskiej musiał już przepracować temat samoakceptacji. Uświadomienie sobie własnej wartości, a w przypadku pań kobiecości to proces, który może trwać latami.

O tym jak aktualnym tematem są w tej chwili wszelkiego rodzaju zaburzenia psychiczne świadczy niedawna wypowiedź innej gwiazdy polskiego showbiznesu. O swoich problemach z psychiką opowiedziała jedna z aktorek „M jak miłość”. Historia opowiedziana na łamach internetu poruszyła tysiące osób. Przeczytajcie ją w naszym artykule.

Swoją wypowiedź autorka programu „Kobieta na krańcu świata” kończy optymistycznym akcentem. Martyna Wojciechowska wyznaje, że w tej chwili czuje się bardzo szczęśliwa. „Teraz jestem w najlepszym momencie mojego życia. 20 lat temu byłam szczuplejsza, ale mniej szczęśliwa” – nie kryje gwiazda TVN.

  1. Dagmara Kaźmierska zakochana! W sieci krąży intymne zdjęcie „Królowej Życia”
  2. W jakim stanie jest Benedykt XVI? Nowe doniesienia zapalają iskierkę nadziei
  3. Porażające wyznanie Tomasza Oświecińskiego. Co miał na myśli gwiazdor „M jak Miłość”?

Źródło: Viva

Zobacz również: