Marcelina Zawadzka odważnie

Była Miss Polonia, Marcelina Zawadzka bryluje w ostatnim czasie wyłącznie w social mediach. Nie przeszkadza jej to jednak, aby pojawiać się regularnie na nagłówkach portali internetowych. Tak stało się i tym razem. Pod najnowszym zdjęciem Zawadzkiej rozgorzała dyskusja, czy aby na pewno zawieszona w obowiązkach prezenterka „Pytania na Śniadanie” nie przekroczyła granicy dobrego smaku. Zobaczcie sami zdjęcia i oceńcie.

Marcelina Zawadzka tym razem przekroczyła granicę dobrego smaku?

Nie ma co ukrywać, ale Marcelina Zawadzka to jedna z piękniejszych twarzy Telewizji Polskiej. Choć ostatnio brakuje jej na antenie TVP ze względu na prywatne problemy, to wszyscy liczą, że wkrótce to się zmieni. W komentarzach fani co rusz dopytują, kiedy Zawadzka wróci do „Pytania na Śniadanie”. Tym razem jednak Marcelina rozgrzała publiczność czymś innym, a mianowicie zdjęciami w sukience z wyzywającym dekoltem. Niektóre osoby zastanawiają się nawet, czy tym razem była Miss Polonia nie pokazała jednak za wiele.

„Kupiłam ją od Roberta rok temu i dzięki niej jestem spokojna ze zawsze mam mała czarną w swojej szafie” – opisuje sukienkę Marcelina Zawadzka. Jak widać postawiła na sprawdzoną już przez siebie kreację. Zdjęcia wywołały mnóstwo reakcji. Zresztą zobaczcie sami. Ostrzegamy – panom może zrobić się gorąco.

Komentarze pod zdjęciem Marceliny Zawadzkiej

„Zmysłowo, kobieco”, „Oj jakie cycuszkiii”, „Super”, „Jesteś petardą!!!”, „Nie uważasz, że taki dekolt to już przesada?”, „Czym chcesz zainstnieć kobieto?? Cyckami?? Wstyd i żenada osiągnęła apogeum”, „Piękna jesteś!!”, „Rakieta!”, „Wooow” (pisownia oryginalna) – jak widać, pod zdjęciami, które dodała Marcelina Zawadzka pojawiają się skrajne komentarze. Do tego mnóstwo reakcji z serduszkami czy emoji ognia. Oj, Instagram aż płonie od emocji. A Wy jak myślicie, czy takie zdjęcia są odpowiednie czy jednak Zawadzka trochę przesadziła z głębokością swoje dekoltu?

  1. Cejrowski prosi o modlitwę. Internauci zaniepokojeni jego stanem zdrowia
  2. Dagmara Kaźmierska zakochana! W sieci krąży intymne zdjęcie „Królowej Życia”
  3. W jakim stanie jest Benedykt XVI? Nowe doniesienia zapalają iskierkę nadziei

Zobacz również: