Arketipo oraz Catellan Italia to luksusowe włoskie marki, które od jesieni tego roku można kupić w Galerii Ekskluzywnych Mebli HEBAN. Warszawski showroom wzbogacił swoją ekspozycję o wyjątkową kolekcję mebli wypoczynkowych z nowoczesnej linii Auto-Reverse, fotel Jupiter, a także stół Spyder Keramik.

Fotel Jupiter marki Arketipo to prawdopodobnie jeden z najwygodniejszych foteli na świecie. Zaprojektował go Mauro Lipparini. Miękkie i ergonomiczne siedzisko wsparte jest na konstrukcji z włókna szklanego, którą podtrzymuje stabilna metalowa rama. Niezwykły komfort siedzenia zapewnia wypełnienie z formowanej pianki, która w kontrolowany sposób ugina się pod ciężarem ciała. Całość stanowi idealny balans pomiędzy ergonomią, designem oraz lekkością i stabilnością konstrukcji.arketipo_-auto-reverse_jupiter

Kolekcja mebli wypoczynkowych Auto-Reverse projektu Giuseppe Vigano to kolejny mistrzowski mariaż w wykonaniu Arketipo – tym razem nowoczesnej prostoty z wyrafinowaną elegancją i finezji z solidnością. Wysokiej jakości skórę poduch na siedziskach połączono z tkaniną i zamkiem błyskawicznym, wyeksponowanym pomiędzy wystającymi fałdami materiału. Lekkości meblowi nadają cienkie chromowane nóżki oraz rama.

Stół Spyder marki Cattelan Italia z kolekcji Keramik według projektu Philipa Jacksona to kolejna luksusowa nowość w Galerii Heban. Wyróżnia go wyrafinowane wzornictwo i lekka konstrukcja. Cienki, ceramiczny blat imituje naturalny kamień – do wyboru mamy alabaster, łupek i marmur Calacatta. Dzięki temu zabiegowi stół wygląda ekskluzywnie, a przy tym nie waży zbyt dużo. Podstawą są nogi w kształcie krzyżaka wykonane z satynowanej lub chromowanej stali, patynowanej miedzi, mosiądzu lub kilku rodzajów drewna.

Meble te można obejrzeć oraz kupić w Galerii Ekskluzywnych Mebli Heban w Warszawie.

 

Więcej informacji o dystrybutorze: www.galeria.heban.pl

Zobacz również: