Poszukujmy zaginionego Bartosza Mierzyńskiego

Komisariat Policji w Bełżycach (woj. lubelskie)  prowadzi poszukiwania za zaginionym Bartoszem Mierzyńskim. Ostatni raz 39 latek widziany był 18 lipca. Miał wówczas zamiar wyjechać w góry prawdopodobnie w Tatry. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Zaginiony Bartosz Mierzyński mieszka na terenie gm. Niedrzwica Duża.  Ostatni raz rodzina miała z nim kontakt telefoniczny 22 lipca br. Kilka dni wcześniej, a dokładnie 18 lipca mężczyzna wyjechał z domu z zamiarem udania się w Tatry.  Na tą chwilę nie mamy pewności, że rzeczywiście tam dotarł.

2 Rysopis zaginionego: wzrost 182 cm, waga ok. 95kg, włosy krótkie, ciemne, oczy piwne, twarz owalna, uszy normalne – przylegające, nos prosty. Może posiadać zarost w postaci brody i wąsów. Kiedy opuszczał dom ubrany był w kapelusz rybacki, ciemną bawełnianą koszulkę, plecak oraz kurtkę koloru ciemnego.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub z Komisariatem Policji w Bełżycach.  Informacje przekazywać można także dzwoniąc pod nr pogotowia policyjnego 997.

R.L.R.