Malowanie w mgnieniu oka

Innowacyjna technologia dopasowania z farbą, natychmiastowa gotowość do malowania i maksymalne skrócenie czasu oczekiwania na utwardzenie akrylowanych powierzchni to właściwości, jakie dotąd były praktycznie niemożliwe do osiągnięcia przy użyciu dostępnych na rynku preparatów. Nową erę w dziedzinie akrylowania i uszczelniania otwiera Akryl Natychmiast Malowalny firmy Den Braven, który pomoże w błyskawicznym tempie ukończyć prace malarskie.

Malowanie ścian to czynność, którą w dużej mierze wykonuje się w celu wizualnej ozdoby wnętrza lub odświeżenia i przywrócenia czystości pomieszczeniom. Starannie dobieramy więc kolorystykę farby, aby pomalowane nią ściany pasowały do stylistyki danego miejsca. Jednak nawet najdroższa farba czy doświadczony malarz nie poradzą sobie w stu procentach, jeśli nie zadba się o wcześniejsze przygotowanie podłoża. Należy pamiętać, by przed rozpoczęciem właściwego krycia farbą, usunąć wszelkie ubytki w postaci nieestetycznych rys czy pęknięć oraz zafugować różnego rodzaju szczeliny i połączenia. Pozostawione potrafią bowiem zniweczyć godziny ciężkiej pracy, skutecznie szpecąc rezultat nawet najbardziej starannego malowania. Do tego typu prac najlepiej jest wykorzystać akryl, który pozwoli na precyzyjne wykonanie fug i wypełnienie nawet najmniejszych szczelin.  Akrylowanie kojarzy się jednak z długim czasem oczekiwania na utwardzenie wypełnień i wydłużaniem momentu zakończenia prac. Za sprawą nowoczesnego akrylu firmy Den Braven, już teraz przestało być to rzeczywistością. Akryl Natychmiast Malowalny stworzony został z myślą o maksymalnym przyspieszeniu tego typu prac. Z jego użyciem, bez chwili czekania, w mig przygotujemy idealny grunt do dalszego malowania.

Efekt wow

Nowość w ofercie firmy Den Braven, Akryl Natychmiast Malowalny, to niekwestionowana rewolucja na rynku  uszczelniaczy. Ten innowacyjny, trwale plastyczno-elastyczny uszczelniacz akrylowy stworzony został z myślą o jak największym uproszczeniu i przyspieszeniu prac remontowo-wykończeniowych. Perfekcyjnie sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wykonanie różnego rodzaju uszczelnień i wypełnień rys, szczelin czy połączeń w ścianach i sufitach. Doskonale spisze się również, jako materiał do tworzenia precyzyjnych fug pomiędzy materiałami budowlanymi, a elementami wykończeniowymi np. wokół drzwi, okien, przy listwach itp., a wszystko w maksymalnie krótkim czasie. Najnowsza propozycja z oferty Den Braven to bowiem specjalistyczny uszczelniacz akrylowy przeznaczony do malowania metodą „mokre na mokre”, który można pokrywać farbą natychmiast po jego nałożeniu. Dzięki temu, nie musimy czekać godzinami, aż akrylowane miejsca się utwardzą, a już od razu przystąpić do ich malowania, bez obaw o trwałość pokrywanych powierzchni czy ryzyko powstania rys skurczowych. Akryl Natychmiast Malowalny daje nam więc dużo więcej niż tylko skuteczne pozbycie się nieestetycznych ubytków i gruntowne przygotowanie podłoża do malowania. Oferuje nam bowiem znaczne przyspieszenie prowadzonych prac i oszczędność czasu.

Szybko i wszechstronnie

Akryl Natychmiast Malowalny firmy Den Braven jest bez wątpienia godną uwagi i wyróżniającą się propozycją wśród oferowanych na rynku akryli. Jego wyjątkowość nie polega jednak jedynie na niepowtarzalnej technologii „malowania na mokro”.  Jego ogromnym atutem jest również szerokie spectrum zastosowań. Preparat ten został stworzony w technologii UCA® (z ang. Unique Compatibility Additives), co oznacza znakomitą kompatybilność pomiędzy uszczelniaczem a farbą. W efekcie daje to możliwie najlepszy efekt końcowego wymalowania, czyli idealne pokrycie fug akrylowych, bez spękań, rys czy odbarwień w powłoce farby. Zadanie ułatwia fakt, że doskonale współpracuje z różnymi rodzajami farb – wodnymi, hybrydowymi czy syntetycznymi. Dodatkowo, dzięki bardzo dobrym właściwościom elastycznym, bez problemu można stosować  go w miejscach pracujących i podlegających odkształceniom, w kombinacji z drewnem, stalą, metalami, betonem, tynkami, gładziami, gipsami czy ceramiką budowlaną.  Co więcej, akryl może być także stosowany  jako gotowa do użycia szpachla do wypełniania pęknięć, maskowania łbów wkrętów czy gwoździ. Warto również podkreślić, że dzięki neutralności chemicznej jego zastosowanie nie niesie za sobą również niebezpieczeństwa powstania korozji w kontakcie z innymi tworzywami, a tym samym nie ma obaw, że na malowanej powierzchni pojawią się nieestetyczne rdzawe wykwity. Wspomnieć należy również o wygodzie i komforcie podczas jego aplikacji. Praktyczny kartusz ułatwia bowiem precyzyjne nakładanie, a fakt, że środek jest praktycznie bezwonny znacząco uprzyjemnia prace.

Profilowanie fug czy uzupełnianie pęknięć i rys przed malowaniem nigdy nie było szybsze i łatwiejsze. Wystarczy nałożyć nowy Akryl Natychmiast Malowalny firmy Den Braven, by błyskawicznie odczuć korzyści płynące z natychmiastowej możliwości malowania, zwłaszcza wtedy, gdy pracujemy pod presją czasu  i zależy nam na szybkim ukończeniu prac czy realizacji wyznaczonych terminów odbioru.

Zobacz również: