Legia Warszawa została nagrodzona w XXVI edycji Konkursu „Teraz Polska” w kategorii USŁUGI za udostępnienie powierzchni oraz kompleksową współpracę i obsługę w ramach organizacji wydarzeń na Stadionie Legii Warszawa.
 Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin. W tym roku Kapituła Konkursu nagrodziła Godłem „Teraz Polska” 15 produktów, 8 usług, 2 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 3 gminy.
Stadion Legii Warszawa to wyjątkowe miejsce, zarówno w wymiarze społecznym, jak i biznesowym. Nie jest on wyłącznie areną dla wydarzeń sportowych. Jego potencjał wykorzystywany jest także do organizacji wydarzeń o charakterze rozrywkowym, kulturalnym, naukowym, społecznym oraz biznesowym. Na pięciu poziomach Stadionu (loże VIP, strefa biznesowa, Skybox, Centrum Konferencyjne, trybuny Stadionu dostępne dla gości) prowadzone są konferencje naukowe, eventy biznesowe, koncerty a także wszelkiego rodzaju wydarzenia i spotkania towarzyskie. Stadion jest miejscem kojarzonym z otwartością i aktywnym sposobem na spędzenie czasu, również z rodziną. Wszystko to tworzy niesamowitą atmosferę, wyróżniającą ten obiekt na tle pozostałych miejsc oferujących podobne usługi na terenie Mazowsza.
Konkurs „Teraz Polska” od ponad dwudziestu lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.
Tegoroczna edycja Konkursu była jedną z najbardziej interesujących pod względem różnorodności zgłoszonych produktów i usług. Kapituła, która na podstawie ocen eksperckich, wybierała laureatów, nie miała łatwego zadania. 58% zgłoszeń otrzymało na etapie oceny ekspertów 900 i więcej punktów na 1000 możliwych, co potwierdza, że kolejny raz możemy cieszyć się wysokim poziomem i wyrównaną rywalizacją o Godło „Teraz Polska”. – podsumowuje Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”. – Z satysfakcją obserwujemy, jak z roku na rok wśród laureatów przybywa firm oferujących najnowocześniejsze rozwiązania w swoich branżach. Jesteśmy przekonani, że mają one olbrzymi potencjał, by stać się wizytówką polskiej gospodarki na świecie – dodaje.

Godło „Teraz Polska” cieszy się dziś zaufaniem, uznaniem społecznym i dobrą opinią publiczną. Jest gwarancją najwyższej jakości, jaką otrzymują konsumenci, nabywając produkt czy usługę. – W czasach, kiedy coraz większą popularnością cieszy się idea patriotyzmu konsumenckiego, Godło pomaga Polakom podejmować wybory również przy sklepowej półce. Daje im pewność, że wybierają towar dobry i produkowany w Polsce – tłumaczy Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

Wręczenie statuetek odbyło się  30 maja br. podczas Gali „Teraz Polska” w Teatrze Wielki-Operze Narodowej w Warszawie.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ