Marka Haft to nie tylko tradycja w przemyśle żakardowych dekoracji, to również firma, która projektuje swoje kolekcje w oparciu o najnowsze wzornictwo, nie zapominając o potrzebach swojego klienta.

Wnętrza wypełnią dekoracje, które nie tylko będą zdobić, ale także oddawać Państwa charakter, jak również tworzyć atmosferę spokoju i relaksu. W epoce stałego pośpiechu, tzw. konsumpcjonizmu, gdzie cały czas jesteśmy online, narażeni na stres i brak intymności, nasz dom staje się dla nas symbolem wytchnienia od codzienności, symbolem naszej wewnętrznej harmonii. Państwa przestrzeń niech wyraża  indywidualny i niepowtarzalny styl.

Na Dzień Matki Kielecka Fabryka Firanek i koronek Haft przygotowała specjalną ofertę. Możesz zrobić ukochanej mamie prezent, zamawiając w naszym sklepie internetowym np. piękne firanki, obrusy, bieżniki czy serwety. Dla każdej mamy na pewno znajdzie się coś, co sprawi jej radość. Szczegóły oferty na www.haft.com.pl.

Dla naszych Czytelników mamy nagrody – 5 kompletów produktów od Fabryki Haft.

Aby je otrzymać, należy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT), o treści: Express.po kropce Haft na Dzień Matki oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 29 maja, do godziny 12.00.