Beata Tadla
fot. Instagram

Popularna dziennikarka telewizyjna, radiowa, a ostatnio także internetowa, Beata Tadla nieoczekiwanie w trybie pilnym, karetką pogotowia trafiła do jednego ze szpitali. Jako pierwszy o sprawie napisał portal Goniec.pl. Sprawa wygląda bardzo poważnie. Znamy szczegóły.

Beata Tadla jest hospitalizowana. Wstępnie wiadomo, co się wydarzyło

Jak informuje rzeczone przez nas źródło, dzisiaj Beata Tadla uczestniczyła w nagraniach poza Warszawą. To właśnie podczas nich miała się źle poczuć. Na miejsce wezwano pomoc, a wkrótce później karetka pogotowia zabrała dziennikarkę do szpitala.

„Z naszych ustaleń wynika, że znana prezenterka telewizyjna i radiowa prawdopodobnie przeszła zapaść.” – czytamy na łamach portalu Goniec.pl. Dziennikarze informacje o hospitalizacji 46-latki potwierdzili, jak sami twierdzą, w jednym z wiarygodnych źródeł. Jak informują, w tej chwili Beata Tadla czuje się na całe szczęście już lepiej i przechodzi kompleksowe badania, mające na celu ustalić, co mogło doprowadzić do zapaści.

Co ciekawe, to nie pierwsze problemy zdrowotne, jakie spotkały Beatę Tadlę. Dziennikarka walczyła także z sepsą, o czym poinformowała za pośrednictwem swojego Instagrama. „Wiem co to sepsa. Przeszłam. Przeżyłam. Postępuje szybko, podstępnie. Gorączka była straszna! Drgawki nie do okiełznania! Majaczyłam… Płuca przestawały działać, inne organy też. Ale udało się! Półtora miesiąca w szpitalu, izolatka, ksiądz z ostatnim namaszczeniem (czy tam namaszczeniem chorych, nie ja wzywałam) Lekarze mogą uratować kobietę. Ale nigdy nie mogą się bać! Nigdy!” – czytamy.

Gdzie pracuje Beata Tadla?

Beata Tadla jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek telewizyjnych, radiowych oraz prezenterek. Urodziła się w Legnicy. Na początku swojej kariery pracowała między innymi w radiu Eska czy Puls, a w telewizji zadebiutowała w stacji TV Puls.

Wkrótce później przeniosła się do stacji TVN, na kanał TVN Style. Następnie prowadziła takie programy, jak Fakty po Faktach, Fakty po południu czy w latach 2007-2012 Fakty TVN.

Od 2012-2016 pracowała dla Telewizji Polskiej, jako gospodyni głównego wydania Wiadomości TVP. Pojawiała się również w programach Dziś wieczorem czy Kawa czy Herbata. W 2018 roku zwyciężyła w ósmej edycji Tańca z Gwiazdami. Od 2019 roku współpracuje na stałe z Radiem Zet, a od 2020 jest jedną z prowadzących internetowy program Onet Rano.

źródło: Goniec.pl

  1. Beata Kozidrak znów przyłapana na mieście. Jej mina mówi sama za siebie?
  2. Andrzej Duda przekaże 300 zł każdej zaszczepionej osobie?
  3. Napastnik wziął czterech zakładników. Wstrząsające doniesienia ze Stanów Zjednoczonych

Zobacz również: