kierowca autobusu katowice
Youtube

Nie milkną echa wypadku w Katowicach, gdzie kierowca autobusu komunikacji miejskiej wjechał w grupę awanturujących się osób. Pod kołami autobusu zginęła 19-letnia kobieta. Kierowcy, Łukaszowi T. już postawiono zarzuty zabójstwa oraz usiłowania zabójstwa dwóch kolejnych osób. W internecie trwa zbiórka pieniędzy na pomoc prawną dla niego, a tym razem do sieci wypłynęło kolejne, dotąd niepublikowane nagranie z miejsca tragicznych wydarzeń.

Nowe światło na wypadek w Katowicach? Na nagraniu widać atakujących autobus

Jak donosi portal wtv.pl, który opisuje widoczne w jednym z popularnych portali nagranie, widać na nim grupę mężczyzn, która wulgarnie krzyczy do kierowcy autobusu, a jeden z nich przez kilkadziesiąt metrów goni autokar komunikacji miejskiej. Nagranie wykonano z lewej strony autobusu.

Portal nie zdecydował się jednak opublikować materiału wideo ze względu na jego drastyczność i pojawiające się liczne niecenzuralne słowa. Czytamy w artykule jednak, że mężczyźni próbują atakować autobus, a jeden z nich, goniąc go wykrzykuje do kierowcy „Ty kur…”. Wszystko miało wydarzyć się tuż po przejechaniu 19-letniej kobiety.

„Kierowcy katowickiego autobusu grozi od 25 lat więzienia do nawet dożywocia.” – przypomina wtv.pl. Jednak już teraz część internautów zastanawia się, czy owi mężczyźni nie zachowywali się podobnie przed potrąceniem 19-latki i dlatego, kierowca autobusu postanowił uciekać, będąc w strachu. Sam jednak tłumaczy się przed prokuraturą, że nikogo bezpośrednio przed autobusem nie widział. Na te wszystkie pytania odpowie śledztwo.

źródło: wtv.pl

  1. GIS wydał ostrzeżenie publiczne. To już kolejny, wycofany w tym tygodniu produkt
  2. Tak ostro jeszcze nie było. Wiadomości TVP dołożyły do pieca
  3. Usunęli pomnik Jana Pawła II. Księża i wierni protestują, domagając się powrotu

Zobacz również: