Jackowski i Jaworek
fotomontaż

To już prawie miesiąc, odkąd policja bezczynnie poszukuje Jacka Jaworka, który jest podejrzewany o dokonanie potrójnego morderstwa we wsi Borowce. Kolejny raz, swoimi przeczuciami, podzielił się z mediami Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Tym razem znany Jasnowidz dokładnie odtworzył to, co po morderstwie miał zrobić poszukiwany przez polską i zagraniczną policję Jaworek.

Gdzie zniknął Jacek Jaworek? Jackowski opowiada

Z przymrużeniem oka można stwierdzić, że Jacek Jaworek zapadł się pod ziemię. Po potrójnym morderstwie, o które jest podejrzewany mężczyzna, nie ma po nim żadnego śladu. Dlatego wszyscy zastanawiają się, czy tak dobrze się ukrywa czy jednak już nie żyje. Póki co, nie poznaliśmy odpowiedzi na to pytanie. Swoje domysły ma jednak Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Po raz drugi odniósł się w mediach do tej sprawy.

Czy to kogoś dziwi? Niekoniecznie. Zwłaszcza, że Jasnowidz Jackowski lubi poruszać kontrowersyjne tematy, dające mu sporo rozgłosu. Mimo tego, że ostatnio jego skuteczność w tego typu sprawach jest wątpliwa. Jednak być może teraz, trop i scenariusz, który urodził się w głowie Krzysztofa Jackowskiego okaże się trafny.

„Nie znam tamtych rejonów, ale skojarzyła mi się taka rzecz. Jak szedł, to miał zakrwawioną rękę, miał krew ofiar na ręku albo ranę dokładnie powyżej nadgarstka.” – mówi o swoich przeczuciach Krzysztof Jackowski na łamach „Faktu”.

„Szedł, ale nie uciekał. Był pewny siebie i doszedł do wysokiej trawy lub trzcinowiska. Przy trzcinach jest najczęściej woda lub bagno.” – opowiada Jasnowidz dalej. Po chwili potwierdza to, o czym mówił już wcześniej. Jego zdaniem, Jacek Jaworek już nie żyje. „Mógł wejść do wody lub właśnie w tym trzcinowisku ze sobą skończyć. (…) W moim pierwszym przeczuciu mówiłem o żwirowisku. I to nadal może być blisko tego miejsca. Na pewno z lewej ręki ciekła mu krew. Poszedł w kierunku właśnie tej wysokiej trawy. Czy tam ze sobą skończył? Na to wygląda. Czy miał ze sobą broń? Uważam, że tak.” – zakończył swoją wypowiedź dla „Faktu” Jasnowidz Jackowski.

źródło: o2.pl, Fakt

  1. Pojawiło się nowe nagranie z Katowic. Widać agresywnych mężczyzn, atakujących autobus
  2. GIS wydał ostrzeżenie publiczne. To już kolejny, wycofany w tym tygodniu produkt
  3. Wybitna powojenna aktorka zmarła w wieku 95 lat. O jej śmierci poinformował Teatr Wybrzeże

Zobacz również: